Пригнана з США, без ДТП, приїхала в такому стані, як на фото. Страховий випадок - град, але настільки дрібний, що пошкодження непомітні.
Комплектація Premium Plus. Люк, задні парктроніки і камера, датчики світла/дощу, акустика Bang&Olufsen, 18-і колеса, 3-х зонний клімат, сидіння з електричними регулюваннями, памяттю і підігрівом, автозатемнення на зеркалах і багато іншого.
Протягом 5 років в одного власника, експлуатувалась небагато (50 тис. наїжджено за цей період). Обслуговувалась виключно на офіційному VAG дилері. Жоден нюанс протягом всього терміну експлуатації не ігнорувався, все мінялось вчасно, дорого і якісно. З останнього - перебрана, вся задня підвіска (по передній питань немає), замінено водяну помпу, замінено клапан КВКГ, нові свічки, раніше замінений ГРМ, тормозні колодки, котушки, внутрішні кулаки приводів, масло і фільтри в коробці, подушки двигуна. Технічних нюансів при останньому ТО не виявлено, з косметичних нюансів - надбите водійське дзеркало (лише дзеркальний елемент) і є дрібні сколи спереду.
Можливий невеликий торг з реальним покупцем біля машини
12 700 $
~ 569 722 грн
Год выпуска: 2014
Пробег: 198 тыс.км
Двигатель: бензин, 1.98 л.
КПП: автомат
Цвет: серый
Привод: передний
Кузов: седан
Ивано-Франковск
Опубликовано: 24.02.2025
Характеристики:
VIN:
WAUEFAFL5EN012776
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
B8/8K (FL)
Гос. номер регистрации:
AT5507CT
История по VIN:
24.02.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением