uk ru

Продати авто в Україні

Сьогодні продаж авто для кожного автовласника - абсолютно нормальна ситуація, в яку потрапляють ті, хто вирішив поміняти машину на іншу, здійснити обмін або ж зовсім відмовитися від транспортного засобу. При цьому бу авто користуються великою популярністю, оскільки у покупців є шанс придбати хороший транспорт за досить невеликі гроші. Головне - це правильно підібрати майданчик, де є можливість переглянути актуальні оголошення і виділити для себе варіанти або ж продати свій старий автомобіль. Сервіс АвтоПошук пропонує максимально швидко і безпечно продати авто в Україні, розмістивши оголошення в актуальному агрегаторі в онлайн-режимі.

Як швидко продати авто в Україні

Щоб терміново продати машину, достатньо правильно оформити оголошення. Хоча кожна машина варта уваги, все-таки від опису залежить дуже багато чого. По-перше, продаж авто без фотографій точно буде довгим і затяжним. По-друге, якщо клієнт хоче продати б у авто в Україні і нічого про нього не пише в описі, то, напевно, автомобілем ніхто не зацікавиться. Тому швидко продати машину можна тільки здійснивши кілька дій:

 • розповівши про те, в якому вона б/в стані;
 • що було в авто замінено і поміняно;
 • як часто машину обслуговували на СТО;
 • чи проходив б у транспорт технічний огляд;
 • у скількох руках було бу ТЗ та інше.

Загалом продаж авто має бути підкріплений ще й якісними фото, без яких, як правило, оголошення ніхто не переглядає або робить це досить рідко.

Продати бу авто з АвтоПошук

Сервіс АвтоПошук, в якому об'єднані оголошення про продаж і купівлю старих авто та іншої техніки з пробігом (нових) від різних онлайн-майданчиків, - чудове рішення, що заощадить тимчасові витрати на пошук необхідної машини. Річ у тім, що одна справа - це продати вживане авто, а інша справа - купити. Так ось, покупцям буде вельми легко зорієнтуватися, адже сайт має дуже простий інтерфейс разом з практичними параметрами пошуку. Тим паче, агрегатор пропонує дати оголошення безкоштовно, а також передбачає абсолютно безкоштовне використання веб-ресурсу клієнтами.

Отже, щоб продати авто в Україні, достатньо в описі вказати такі характеристики:

 • ціна;
 • комплектація;
 • технічні особливості;
 • колір;
 • кількість місць;
 • пробіг;
 • інші характеристики.

По суті онлайн автобазар відкриває можливості пошуку машин будь-яких марок, моделей, габаритів тощо, і водночас не потрібно їхати на авторинок для того, щоб шукати автомобіль (все можна зробити віддалено, попередньо поспілкувавшись із продавцем за вказаним в оголошенні номером телефону).

Розмістити оголошення на сайті АвтоПошук

У нинішній час продати б у авто в Україні нескладно, якщо відразу скористатися популярним агрегатором. Багато хто намагається продати старе авто через знайомих або друзів. З АвтоПошуком цього робити не доведеться. Можна заощадити час і продати машину за допомогою сервісу - терміново, безпечно і без будь-яких прихованих комісій. Досить скористатися агрегатором, заповнити мінімальну кількість особистих даних (зареєструватися на сервісі), а потім подати оголошення. Розміщення його абсолютно безкоштовне. При цьому є можливість вказати про транспорт, що продається (чи то вживане авто, чи то нове), інформацію аж до дрібних деталей, щоб максимально поінформувати потенційного клієнта про подальшу купівлю.