AUDI A5 (FL), S-Line, Quattro - повний привід, преміум комплектації з мотором 2,0 TFSI (211 к.с.), 7-ступенева АКПП -DSG DL501(S-tronic).
В «Ауді-Центр Київ» було проведено комплексне обслуговування двигуна (є накладні).
Встановлено: нові ланцюги на двигуні та всі комплектуючі — він у відмінному стані! На 2025 рік повністю обслуговано автомобіль: нові масла, фільтри, підвіска — все ідеально. Двигун і АКПП працюють бездоганно. АКПП - також була за регламентом обслугована (масла + фільтри і тд.) - накладні та чеки в наявності. Нові гальмівні диски, нові колодки. Рідина в системі охолодження нова. Гальмівна рідина замінена (нова). Нові титанові диски. Антихром. Машину обслуговано повністю. Машина в ідеальному стані.
Комплектація максимальна. CarPlay, Підігрів сидінь та дзеркал, Датчики світла та дощу, Комбінована обробка салону (шкіра + алькантара), Чорна стеля, Система старт-стоп, Мультимедійна система. Тоновані стекла
10 000 $
~ 443 700 грн
Год выпуска: 2011
Пробег: 203000 тыс.км
Двигатель: 2 бензин
КПП: автоматическая
Цвет: черный
Привод: полный
Кузов: купе
Суммы
Опубликовано: 28.11.2025
Характеристики:
Растаможена:
Да
Тип автомобиля:
С пробегом
Условия продажи:
Простая продажа
Техническое состояние:
На ходу, технически исправна
Лакокрасочное покрытие:
Как новое, без видимых следов эксплуатации
История по VIN:
28.11.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением