Вже колись виставляв на продаж, але тоді передумав , тепер вже вирішився )
Машину купував для себе , сів на неї після е46 універсал, для мене зручно і місця не мало
По стану ну прям дуже добрий. До мене її обслужили по всім фронтам , їде дуже динамічно, ніяких сторонніх звуків. Коробка працює як повинна, продаж не спільний тому торгуватися не готовий точно. До неї віддам два комплекта резини зима літо, новий радіатор стоїть , по мотору питань немає взагалі . Стояв якийсь вихлоп, я купив і замінив на рідний . По Карвертікал показує що була травмована в бампер, я коли купував то дивився . А так я так розумію що це офіційне авто в Україні , яке міняло власників . Стоять тюнінговані фари дуже гарно виглядають.На скільки я зрозумів по карвертікал, до мене минулий власник був якийсь рідкистний скупкрдяц тому що з неї знято те що було, я так розумію був газ (але зняли) і є камера, але знято дзеркало з екраном, і стоїть рідне штатне як повинно бути )
Обмін цікавий на універсал в такому ж кузові , можна більше роками якщо що , без доплат )
Але більш цікавий продаж
ЛИШЕ ПОВНЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
7 000 $
~ 314 510 грн
Год выпуска: 2008
Пробег: 222 тыс.км
Двигатель: бензин, 2 л.
КПП: автомат
Цвет:
Привод: задний
Кузов: седан
Киев
Опубликовано: 28.02.2025
Характеристики:
VIN:
WBAVG51070A140700
Торг:
Нет
Обмен:
Да, Любой
Поколение:
E90
Модификация:
318i AT (129 к.с.)
Комплектация:
Base
История по VIN:
28.02.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением