Продаю власне авто, відриваю від серця, покатався, хочу щось наступне, бажано F30,
По авто: ззовні та всередині авто в чудовому стані, що видно на фото, дуже гарні диски на резині 23 року, максимальні фари, М-Колір, люк, музика покращена. Від авто суцільне задоволення. З двигуном все чудово за виключення вальветроника, в сервісі нарахували ремонту на 550$, так як збираю кошти на ремонт, пропоную забрати дешевше на цю суму. В іншому двигун був повністю обслужений в жовтні 24 року, замінено всі фільтра/масла, замінено касету ГРМ, замінено 2 ваноси на нові оригінал БМВ, сальники коленвала верхній(ориг), прокладку кришки клапанів, задні пружини і по мелочі. 44.000грн разом з ТО вийшло обслуговування, тобто після замінили вальветроника на авто можна спокійно отримувати задоволення від водіння, на всі питання відповім, авто стоїть на подолі у м. Київ
11 000 $
~ 494 560 грн
Год выпуска: 2011
Пробег: 194 тыс.км
Двигатель: бензин, 3 л.
КПП: автомат
Цвет: синий
Привод: задний
Кузов: купе
Киев
Опубликовано: 16.03.2025
Характеристики:
VIN:
WBAKE5C52BE574360
Торг:
Нет
Обмен:
Да, Любой
Поколение:
E92 (FL)
Модификация:
330i AT (272 к.с.)
Комплектация:
Base
История по VIN:
16.03.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением