uk ru
uk ru
4 500 $
~ 202 185 грн
year
Год выпуска: 2011
mileage
Пробег: 203 тыс.км
gas
Двигатель: дизель, 1.3 л.
at
КПП: ручная механика
color
Цвет: черный
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: хэтчбек
location
Львов
Опубликовано: 24.04.2025
Характеристики:
VIN:
KL1TF48R9CB056605
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
T300
Модификация:
1.3D MT (95 к.с.)
Комплектация:
Base
Гос. номер регистрации:
BC0964PH
История по VIN:
24.04.2025
Продается на платформах:

Описание:

В продажу дуже класна машина для щоденного використання. Вочевидь пригнана з Бельгії. Неочікувано для авто такого класу дуже комфортна і добре укомплектована. З приємного: Нетривіальна приборка :). Розхід пального - по місту більше 5,7 не підіймався ніколи, через OBD-сканер на трасі відмічався миттєвий розхід менше 4л/100км. У змішаному циклі буде триматися близько 5л/100км. Круїз-контроль, функція ліміту швидкості, повністю працююче і досить легке мультикермо, дуже багато дрібних кишень і бардачків на місцях водія та пасажира, порядок у багажнику легко підтримувати з подвійною підлогою, під яку можна скласти все, що постійно їздить у авто, але займає місце у багажнику. Як результат - у багажнику завжди чисто і акуратно, а необхідні речі під підлогою. Якщо ж її зняти, отримуємо додаткове місце. На місцях пасажирів достатньо місця для ніг. У пасажирів є дверні кишені для води і дрібниць. Заднє сидіння може складатися роздільно. В наявності два виходи AUX під 3,5мм, вихід USB та Bluetooth-модуль. Функція Hands-free працює, можна цілком нормально спілкуватися через вбудовану акустику автомобіля. Дизельний Aveo завжди викликає цікавість на автосервісах :).
У процесі експлуатації машину не "катували", було також проведено обслуговування та поточні планові ремонти:
Замінено опори двигуна.
Замінено ланцюг ГРМ, натяжний ролик, сальник колінчастого валу, водяну помпу.
Замінено пас генератора, натяжний ролик генератора
Заміна масла двигуна та фільтрів проводилася своєчасно.
Заміна гуми відбулася весною 2024 року.
Вогнегасник, трикутник, домкрат, докатка у комплекті - машина активно використовувалася до самого моменту продажу (і планувалася до використання ще довго), тому на даний час готова до тривалого використання одразу після продажу.
Причина продажу: у сім'ї з'явилося ще одне авто, тому було прийнято рішення про продаж саме цього. Машина дуже приємна у користуванні, просто під час вибору машини для подальшого використання не змогла витримати конкуренцію з Outlander`ом.

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Львов

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?