СHEVROLET ORLANDO 2014 року, 2.4 бензин, автомат, передній привід.
Якщо ви шукаєте надійне авто для сім'ї — це саме той варіант! Тут 7 повноцінних місць, тому місця вистачить усім: і дітям, і друзям, і багажу для подорожей. Машина в дуже класному, доглянутому стані, що відразу видно по салону та кузову!
Пробіг оригінальний. По техніці все в порядку: пройдено повне ТО, замінили всі масла, фільтри та необхідні розхідники. Тому зараз машина повністю готова до будь-якої дистанції! Сідаєте, заводите і просто насолоджуєтесь поїздкою!
Комплектація: клімат-контроль, круїз-контроль, камера заднього виду, мультируль, повний електропакет, датчики світла та дощу, сенсорна мультимедіа з bluetooth легкосплавні диски та інше!
Розхід пального:
Місто: 10–11 л/100 км
Траса: 5–7 л/100 км
Змішаний: 8–9 л/100 км
Авто в наявності на нашому автомайданчику у м. Шептицький (Червоноград), вул. Степана Бандери, 24А (біля Епіцентру).
Тут ви зможете оглянути авто, пройти тест-драйв, отримати експертну консультацію та допомогу з оформленням документів. Також у нас є обмін авто, швидкий автовикуп і допомога з продажем твого автомобіля – усе швидко, чесно та без зайвих клопотів!
Пишіть або телефонуйте – з радістю відповімо на всі запитання!
8 500 $
~ 381 990 грн
Год выпуска: 2014
Пробег: 111000 тыс.км
Двигатель: 2.40 л. бензин
КПП: автоматическая
Цвет: белый
Привод: передний
Кузов: минивэн
Львов
Опубликовано: 04.05.2026
Характеристики:
VIN:
KL77P2EK5EK568916
Комфорт:
Кондиционер, Климат контроль, Усилитель руля, Датчик дождя, Запуск кнопкой, Электропакет, Эл. стеклоподъемники, Подогрев зеркал, Подогрев сидений, Датчик света, Мультируль, Бортовой компьютер, Парктроник
Мощность:
167 л.с.
Мультимедиа:
AUX, Bluetooth, CD, Магнитола, USB
Растаможена:
Да
Безопасность:
ABD, ABS, Подушка безопасности (Airbag), Центральный замок, Дневные ходовые огни, ESP, Галогенные фары, Иммобилайзер
Расход топлива:
7 л/100км
Тип автомобиля:
С пробегом
Количество мест:
7
Условия продажи:
Кредит, Рассрочка, Лизинг, Простая продажа
Количество дверей:
4
Техническое состояние:
На ходу, технически исправна, Гаражное хранение
Лакокрасочное покрытие:
Как новое, без видимых следов эксплуатации
История по VIN:
04.05.2026
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением