uk ru
uk ru
3 250 $
~ 146 088 грн
year
Год выпуска: 2004
mileage
Пробег: 440000 тыс.км
gas
Двигатель: 2.80 л. дизель
at
КПП: механическая
color
Цвет: красный
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: легковой фургон до 1 5 т
location
Стрый
Опубликовано: 13.06.2026
Характеристики:
Прочее:
Длинная база, Кузов MAXI, Фаркоп
Комфорт:
Усилитель руля
Растаможена:
Да
Расход топлива:
8 л/100км
Тип автомобиля:
С пробегом
Условия продажи:
Простая продажа
Авто пригнано из:
Германия
Техническое состояние:
На ходу, технически исправна, Требуется кузовной ремонт
Лакокрасочное покрытие:
Не отремонтированные следы эксплуатации (царапины, вмятины и т.д.)
История по VIN:
13.06.2026
Продается на платформах:

Описание:

Продам надійного помічника. Машиною володію два роки, за цей час працювала у військовій логістиці, купляв під ці потреби.
Машина поварена після покупки, підсилена під роботу, свої 1.5 тони везе легко. Кому захочеться можна зробити косметику. Загалом для свого віку і цієї моделі стан достойний.
Лонг. Парус. Місця вистачає.
По техніці майже без зауважень, мотор коробка турбіна ходова - все в нормі. Тормоза зробили, обслужена. Загалом сів і поїхав куди треба, нічого не роблячи. Хіба відновити замки задніх дверей, вони заглушені.
Два ключі!
Головний косяк - документи. Машина тимчасово не переоформляється. Власник в госпіталі, чекаю поки вилікується і поїде в виконавчу зніме заборону (машина чиста, є витяг з виконавчої, просто як завжди колись хтось натупив і не зняв з неї заборону). Надам контакти і всю необхідну інформацію. Коли буде переоформлення - буде дорожче!
Приорітет в продажу - військові!
Адекватним - адекватний торг.
Всім добра.

Поделиться объявлением

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?