До уваги людини яка шукає Надійний та мега практичний авто у відмінному стані з малим реальним пробігом. Авто для поціновувачів.
Авто як нове!!! Повний привід, нова гума Yokohama A/T. Виробництво Японія, Практичний та економічний Ланцюговий двигун 1.5 літри, приємний розхід палива. Надійніша коробка передач Aisin.!!! Новий салон з запахом нового авто. В ДТП не була, має прозору історію. Пробіг рідний 58 000, мотор і коробка передач працюють бездоганно, помилки відсутні.
Гарна комплектація. Мультимедіа, гарна музика, денні ходові вогні, кондиціонер. оснащена всіма функціями для комфортного та безпечного пересування. Чистий 2008 рік випуску.
Стан автомобіля відмінний,
все працює гарно. Новому власнику пощастить. В такому стані думаю не знайти. Справжня японська якість поєднана з економічністю. Авто буде дарувати тільки позитивні емоції від керування. Авто несе в собі якість !!! безпеку, комфорт та практичність.
Покупець буде задоволений. Дзвінки до 21.00.
Усім вдалих покупок та продажів!
9 300 $
~ 412 641 грн
Год выпуска: 2008
Пробег: 58 тыс.км
Двигатель: бензин, 1.5 л.
КПП: автомат
Цвет: черный
Привод: задний
Кузов: внедорожник кроссовер
Одесса
Опубликовано: 25.05.2025
Характеристики:
VIN:
JDAJ210G001066892
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
II поколение (J200)
Модификация:
1.5 AT 2WD
Комплектация:
Prime
Гос. номер регистрации:
BH9394BO
История по VIN:
25.05.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением