Продаю свій автомобіль. Загальний стан хороший.
1)Двигун - бензин 1,25, не димить, масло не жере, працює файненько. Розхід по трасі 5,5-6, по місту 7-7,5.
2)Коробка та щеплення без нарікань
3)Кузов не іржавий, низ оброблений антигравієм (лакофарбова не ідеальне, чи мало не критичних косяків, не доглядав особливо, не палірував)
4)Ходова перебрана повністю, все робилося вчасно по потребі. Задні амортизатори «Білштайн», спереду замінив стійки, ричаги, нові гальмівні диски та колодки. Ніколи не ставив дешеві запчастини (Крайні роботи по ходовій 3 місяці тому. Було зроблено усе що потрібно)
5)Салон - чистий, доволі свіжий. На сидіннях чохли, під ними майже не користовані сидіння.
Додаткова інформація: Передні електросклопідіймачі, біле нормальне світло, гідропідсилювач керма, гума зимня шипована в хорошому стані (також маю літню гуму, віддам, стан гуми літньої вже потребує заміни, сезон ще походить). Запаска, домкрат, є поличка багажнику (на фото знята). Музика зі штатною магнітолою, телефон підключаю через блютузлвий приймач.
Автівка щодня на ходу. За холодну зиму ні разу не підвела, заводиться гарненько, акум, стартер, все працює як має.
За 2 роки у власності замінив також бензонасос, радіатор і реставрував кермову рейку. В технічному плані, автівка не має ніяких сюрпризів.
Втім, авто не нове і косметично має чимало не значних моментиків:
1)Лобове скло - невеличка тріщинка в самому низу, прилетів камінчик (не заважає)
2)Ручник - потрібно замінити тросик (до продажі може встигну замінити)
3)Задній пластиковий бампер має не велику тріщину і маятинку на кузові від стовпчика (праворуч, на фото видно)
4)Взимку зʼявився чек ABS, і система ABS вмикалася при кожному гальмуванні. Проблему вирішили, замінили датчик ABS, втім, сам чек знову зʼявився. (До продажу може встигну загнати електрику, щоб зняв помилку)
5)Також інколи зʼявляється чек по екології. Я відповідно не вирізав каталізатор, не хотів туди лізти, тож інколи чек зʼявляється і зникає. Тут вже за бажанням майбутнього власника буде. Можна прибрати.
Прописав усе основне чесно і без кота у мішку.
Продаж у Києві, без проблем можемо на будь яке СТО загнати на діагностику (за ваш рахунок). Переоформлення обовʼязково, в МРЕО або через Дія, як зручно буде вам (в дії ніколи не робив, але люди кажуть, наче так можна).
Якщо чесно, трішки шкодую продавати, бо автівка проста, надійна, не дорога в обслуговуванні і сумніваюся, що знайду щось на заміну краще в такому ціновому сигменті. Втім, потрібні кошти.
По усім питанням бажано пишіть, до 18:00 працюю. Відповім швидко. На огляд зможу зустрітися в будь який зручний для вас час, за попередньою домовленістю.
3 100 $
~ 137 547 грн
Год выпуска: 2007
Пробег: 400000 тыс.км
Двигатель: 1.25 л. бензин
КПП: механическая
Цвет: черный
Привод: передний
Кузов: хэтчбек
Киев
Опубликовано: 15.03.2026
Характеристики:
Комфорт:
Бортовой компьютер, Кондиционер, Эл. стеклоподъемники, Усилитель руля
Модификация:
Хечбек
Мультимедиа:
Магнитола, Bluetooth
Растаможена:
Да
Безопасность:
Подушка безопасности (Airbag), LED фары, Центральный замок, Дневные ходовые огни, ABS
Расход топлива:
6 л/100км
Тип автомобиля:
С пробегом
Условия продажи:
Простая продажа
Количество дверей:
5
Техническое состояние:
Не бита, На ходу, технически исправна
Лакокрасочное покрытие:
Незначительные следы эксплуатации (мелкие царапины, сколы)
История по VIN:
15.03.2026
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением