Дзвоніть: нуль дев'ять сім, нуль три два, нуль сім, нуль сім
Готовий до перевірок на будь-якому вашому СТО. Реальному покупцю — розумний торг біля капота.
Вітаю! Продаю власний автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Honda Accord Hybrid 2016 року (рестайлінг) — це ідеальний вибір для тих, хто шукає просторий, надійний та неймовірно економічний седан бізнес-класу.
Головна фішка цього авто — гібридна установка Earth Dreams. У місті витрата палива становить усього 4.5–5.5 л/100 км (залежно від стилю їзди), при цьому машина дуже жвава та чуйна (сумарна потужність близько 212 к.с.). Динаміка вас приємно здивує!
Основні характеристики та стан:
Двигун: 2.0 л (Бензин/Гібрид)
Пробіг: [Вкажіть ваш пробіг, наприклад: 145 тис. км] (рідний, готовий до будь-яких перевірок).
Привід: Передній.
Коробка передач: Варіатор (E-CVT) — працює плавно, без ривків та затримок.
Кузов/Салон: Салон охайний та доглянутий, в машині ніколи не курили. Кузов виглядає чудово, лакофарбове покриття доглянуте. [Якщо авто з США, краще додати: "Пригнаний з США з мінімальними пошкодженнями, безпека ціла, відновлений оригінальними запчастинами"].
Багата комплектація:
Двозонний клімат-контроль.
Мультимедіа з великим екраном (підтримка Apple CarPlay / Android Auto).
Камера заднього виду + бічна камера в правому дзеркалі (Honda LaneWatch — суперзручна річ при перелаштуванні в потоці).
Система безключового доступу та запуск двигуна з кнопки.
Адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі та запобігання зіткненням (комплекс безпеки Honda Sensing).
Якісна оптика (LED денні ходові вогні, чудове ближнє/дальнє світло).
Легкосплавні диски R17.
Обслуговування:
Автомобіль повністю обслужений і не потребує жодних вкладень. Мастила та фільтри мінялися суворо за регламентом. Батарея у відмінному стані, ходова «збита», їде тихо та м'яко.
14 000 $
~ 626 220 грн
Год выпуска: 2016
Пробег: 97000 тыс.км
Двигатель: 2 л. гибрид
КПП: автоматическая
Цвет: серебристый
Привод: передний
Кузов: седан
Одесса
Опубликовано: вчера, 15:54
Характеристики:
Модификация:
Hybrid
Растаможена:
Да
Тип автомобиля:
С пробегом
Условия продажи:
Кредит, Рассрочка, Лизинг, Простая продажа
Техническое состояние:
На ходу, технически исправна
Лакокрасочное покрытие:
Как новое, без видимых следов эксплуатации
История по VIN:
вчера, 15:54
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением