Це мій особистий автомобіль, оформлений так само на мене. Купив його в 2023 році у друга. Авто було пригнано зі штатів. Їздила на ньому його дружина і, судячи з усього, не дуже довго, незабаром вона поїхала за кордон, залишивши машину в Україні.
Купував з пробігом приблизно в 60 т.км., зараз 82 т.км.
Їздив акуратно, у нас доволі хороші дороги.
Коробка автомат для комфортної дороги.
Мотор 1.6 GDI бензиновий, масло міняв пів року тому, останнім часом їздив мало, наступну заміну масла можна зробити через 5 т.км.
Незважаючи на базову комплектацію в ній є багато приємних доповнень: мультимедійна система, USB, електропривод дзеркал, кондиціонер.
У салоні затишно, кілька разів я робив повну та часткову хімчистку.
За час користування замінив на нові деталі: підрамник, передні амортизатори, патрубок системи охолодження, акумулятор, одягнув чохли на сидіння. Так само було нанесено антикорозійне покриття на весь кузов.
Є невеликий скол на бампері, його слабо видно на фото.
Страховка оформлена на рік вперед.
Разом з машиною йдуть бонуси у вигляді другого комплекту гуми, додаткових ковпаків на диски і ще одного ключа-брелока.
Буду радий відповісти на запитання.
11 500 $
~ 510 255 грн
Год выпуска: 2017
Пробег: 82 тыс.км
Двигатель: 1.6 бензин
КПП: автомат
Цвет: серый
Привод: передний
Кузов: седан
Харьков
Опубликовано: 10.04.2025
Характеристики:
VIN:
KMHCT4AE2HU363079
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
IV поколение (FL) RB
Модификация:
1.6 AT (122 к.с.)
Комплектация:
Base
Гос. номер регистрации:
AX3607KH
История по VIN:
10.04.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением