Продам HYUNDAI i10 1.1 автомат 2008р, пробіг 120 тис.км. Я другий власний.
Авто максимальної комплектації, кондиционер, эл.пакет, підігрів сидінь, сигнализація, протитуманні фари. Машина в хорошому стані. Володію авто 7 років.
По кузову є сліди експлуатації. Трохи поліз лак, на початку війни простояла під сонцем близько 5 міс, після чого почав трохи лізти лак на пластикових деталях. Також був незначний удар в задню ліву частину, не ремонтувала. ( Бампер трохи тріснув та пошкодилась фарба. Машина не фарбувалася. (всі дефекти враховані в ціну)
Нещодавно почала трохи ричати, сказали в глушнику замінити частину, не робила тому що маю інший автомобіль та не маю часу, на то торг.
Росхід палива 6-7 літрів у місті, без пробок. На зимній гумі, літня комплект додається.
Один ключ, другий втратили під час початку війни. Власник по документах.
Зроблені роботи по двигуну та пройдено ТО є всі документи (чеки, гарантія), під капотом бірки – нагадувалки.
Автобізнесмени та майданчики прошу не витрачати час - він на сьогодні має надвелику ціну.
Всім мирного неба.
4 990 $
~ 224 301 грн
Год выпуска: 2008
Пробег: 120 тыс.км
Двигатель: бензин, 1.09 л.
КПП: автомат
Цвет: синий
Привод: передний
Кузов: хэтчбек
Киев
Опубликовано: 27.05.2025
Характеристики:
VIN:
MALAM51BP8M069029
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
I поколение
Гос. номер регистрации:
AA2125XA
История по VIN:
27.05.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением