Продається Hyundai Ioniq Hybrid SEL 2019 року.
Сучасний, надійний та дуже економічний гібрид, ідеально підходить для щоденних поїздок у місті та на трасі. Автомобіль пригнаний зі США, приїхала без жодних пошкоджень, не ремонтувалася, в оригінальному стані, з усіма документами та повністю готовий до експлуатації. Має невеликий оригінальний пробіг — лише 50 тис. миль. (80 тис. км.)
Під капотом — бензиновий двигун об’ємом 1.6 л у парі з гібридною установкою та автоматичною коробкою передач. Привід передній. Машина має сучасний зовнішній вигляд у стильному сірому кольорі та багату комплектацію SEL.
У салоні — все для комфорту: мультимедійна система з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, підігрів сидінь, камера заднього виду, клімат-контроль, круїз-контроль, безключовий доступ та запуск кнопкою. Система активної безпеки включає контроль сліпих зон, екстрене гальмування та утримання смуги. Авто в хорошому візуальному та технічному стані, працює справно.
VIN: KMHC75LC3KU119518
Надійний гібрид, який тішить витратою пального та сучасним оснащенням. Готовий до перегляду
14 999 $
~ 674 205 грн
Год выпуска: 2019
Пробег: 80000 тыс.км
Двигатель: 1.60 л. бензин
КПП: автоматическая
Цвет: серый
Привод: передний
Кузов: хэтчбек
Киев
Опубликовано: 08.11.2025
Характеристики:
VIN:
KMHC75LC3KU119518
Комфорт:
Климат контроль, Круиз контроль, Эл. стеклоподъемники, Эл. регулировка сидений, Подогрев сидений, Парктроник, Камера заднего вида, Запуск кнопкой
Мультимедиа:
Android Auto, Apple CarPlay, AUX, Bluetooth, USB
Растаможена:
Да
Тип автомобиля:
С пробегом
Количество мест:
5
Условия продажи:
Простая продажа
Авто пригнано из:
США
Количество дверей:
5
Техническое состояние:
На ходу, технически исправна, Первый владелец, Не бита, Не крашена
Лакокрасочное покрытие:
Как новое, без видимых следов эксплуатации
История по VIN:
08.11.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением