Infiniti Q50 Premium/Sport 2015 Black. Сама повна комплектація для такого двигуна (багато продавців пишуть маячню про комплектації)
Технічний стан чудовий. Перший рік після США обслуговувалась на офіційній станції. Свічки та паливний фільтр замінені на пробігу 102т.км. Масло в мостах та коробці замінене на пробігу 105т.км. Антифриз та гальмівна рідина 112т.км. Нові газові упори багажника та капота встановлені на пробігу 123т.км. Новий акумулятор встановлений минулого літа 126т.км. Повний ремонт передньої ходової (шарові, наконечники, сайлентблоки) 130т.км.
Комплектація:
- 3.7 бензин (ніякого газу)
- повний привід
- оригінальні 19 диски (з рідного сірого кольору перекрасив у чорний). у простих комплектаціях 17/18 діаметр.
- система DAS (у звичайних компектаціях йде звичний гідропідсилювач керма. тут - сучасна система із реальною зміною чутливості/важкості керма. 3 режима)
- більш жорстка спортивна підвіска порівнюючи з базовими комплектаціями (тільки у спорт комплекатіції)
- спортивна гальмівна система (збільшені гальмівні диски та 4-поршневі супорта) тільки у спорт комплекатіції
- спортивні бампера (тільки у спорт комплекатіції)
- сидіння з перфорованою шкірою та електро боковими підкачками (в базі звичайна шкіра без підкачок.
- підрульові пелюстки (тільки у спорт комплекатіції)
- алюміневі накладки на педалі
- аудіосистема Bose (14 динаміків)
- система AFS (адаптивне освітлення, коли при поворотах, фари також світять у поворот)
- пам.ять сидіння водія на 2 позиції
- електрорегулювання сидінь та керма (коли виходиш з машини/сідаєш все від.їзжає для комфортної посадки
- передні та задні парктроники
- камера 360
- дістронік (адаптивний круіз)
- сама гальмує та тримає полосу
Також встановлена GSM сигналізація з мобільним додатком (можна віддалено запустити двигун) та додатковими електронними блокуваннями для безпеки авто.
Встановлений захист двигуна та коробки.
Фари у нових корпусах та з новим склом у бронеплівці (досі як нові).
18 100 $
~ 813 414 грн
Год выпуска: 2015
Пробег: 132 тыс.км
Двигатель: бензин, 3.7 л.
КПП: автомат
Цвет: черный
Привод: полный
Кузов: седан
Киев
Опубликовано: 27.03.2025
Характеристики:
VIN:
JN1BV7AR6FM401668
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
I поколение (FL)/V37
Модификация:
3.7 АТ (333 к.с.) AWD
Комплектация:
Sport
Гос. номер регистрации:
BH6507OX
История по VIN:
27.03.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением