Продам власний автомобіль KIA Sorento, 2016 року випуску (за шильдиком модельний рік – 2017), у комплектації LX з повним приводом, сенсорним екраном, датчиком тиску у шинах, камерою заднього виду, парктроніками та іншим.
Авто було ввезено з США у 2019 році для себе, я є єдиним власником в Україні. Машину обирав на аукціоні з мінімальними пошкодженнями – були замінені лише передній бампер і решітка радіатора, жодна металева деталь не фарбувалась (це видно на останніх двох фото з аукціону в США). Також спрацювала одна подушка безпеки в кермі – замінена на нову оригінальну в сборі, таким чином безпека повністю відновлена. В усьому іншому авто було в ідеальному стані, пробіг на момент купівлі становив 27 тис. міль.
У 2020 році встановлено газове обладнання 5-го покоління вартістю 1000+ доларів, яке використовувалося рідко, а з 2022 року їздив тільки на бензині. Але ГБО працює відмінно і може економити кошти на паливо. Авто експлуатувалося переважно в місті Дніпро, основний пробіг - дальні поїздки по Європі.
Всі ТО проводилися вчасно. Останнє обслуговування виконано на пробігу 120 тис. км із заміною ланцюга ГРМ згідно з регламентом. Пройдено міжнародне техобслуговування для виїзду за кордон (діє до 2027 року).
У комплекті – новий якісний комплект літньої гуми Pirelli (використаний один сезон) та зимова Michelin у гарному стані. Два ключі. Сенсорна автомагнітола підтримує Android Auto та Apple CarPlay, що зручно для навігації та музики.
Авто знаходиться в місті Дніпро, центральний район, доступне для огляду у зручний час. Продаю у зв’язку з придбанням нового автомобіля. Переоформлення на нового власника – в МРЕО, ЦНАП або через «Дію».
14 900 $
~ 661 113 грн
Год выпуска: 2016
Пробег: 125000 тыс.км
Двигатель: 2.40 л. газ / бензин
КПП: автоматическая
Цвет: серый
Привод: полный
Кузов: внедорожник кроссовер
Днепр
Опубликовано: 11.11.2025
Характеристики:
VIN:
5XYPGDA30HG235126
Прочее:
Газовая установка (ГБО)
Комфорт:
Кондиционер, Климат контроль, Эл. стеклоподъемники, Подогрев сидений, Бортовой компьютер, Парктроник, Усилитель руля, Камера заднего вида
Мощность:
185 л.с.
Модификация:
LX
Мультимедиа:
Акустика, Android Auto, Apple CarPlay, AUX, Bluetooth, Система навигации GPS, USB
Растаможена:
Да
Безопасность:
ABD, ABS, Подушка безопасности (Airbag), Центральный замок, Дневные ходовые огни, ESP, LED фары
Расход топлива:
10 л/100км
Тип автомобиля:
С пробегом
Количество мест:
5
Условия продажи:
Простая продажа
Авто пригнано из:
США
Количество дверей:
5
Гос. номер регистрации:
KE5266AX
Техническое состояние:
На ходу, технически исправна, Первый владелец, Гаражное хранение
Лакокрасочное покрытие:
Незначительные следы эксплуатации (мелкие царапины, сколы)
История по VIN:
11.11.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением