KIA SOUL 2015 року, 27кВт Електро, автомат, передній привід.
Авто в доглянутому стані, працює без нарікань. Економне авто з запасом ходу 120-150 км на одному заряді, ідеальний варіант для міських поїздок та коротких подорожей. Батарея в хорошому стані. Всі системи працюють як нові, авто не потребує вкладень.
Комплектація: клімат-контроль, електропакет, центральний замок, бортовий комп'ютер, мультируль, підігрів передніх та задніх сидінь, камера заднього виду, мультимедійна система з Bluetooth, парктроніки, круїз-контроль та багато іншого!
Автомобіль знаходиться на нашому майданчику у м. Шептицький (Червоноград), вул. Степана Бандери, 24А (біля Епіцентру). Тут ви зможете протестувати авто, отримати консультацію експерта та допомогу з усіма документами. Ми робимо процес покупки максимально простим і комфортним!
Пишіть або телефонуйте – відповімо на всі ваші запитання!
5 900 $
~ 263 671 грн
Год выпуска: 2015
Пробег: 136 тыс.км
Двигатель: электро
КПП: автомат
Цвет: синий
Привод: передний
Кузов: внедорожник кроссовер
Львов
Опубликовано: 22.03.2025
Характеристики:
VIN:
KNAJX81EFF7001793
Торг:
Да
Дилер:
АВТОМАЙДАНЧИК ЧЕРВОНОГРАД - НАШЕ АВТО
Обмен:
Нет
Поколение:
II поколение
История по VIN:
22.03.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением