uk ru
uk ru
7 200 $
~ 323 640 грн
year
Год выпуска: 2007
mileage
Пробег: 258 тыс.км
gas
Двигатель: бензин, 2 л.
at
КПП: вариатор
color
Цвет: красный
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: седан
location
Днепр
Опубликовано: 29.01.2025
Характеристики:
VIN:
JMBSTCY4A8U003851
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
X поколение
Модификация:
2.0i CVT (150 к.с.)
Комплектация:
Base
Гос. номер регистрации:
BA0742HH
История по VIN:
29.01.2025
Продается на платформах:

Описание:

Автомобіль у відмінному стані, один власник, авто купувалося з автосалону, використовувалося як сімейне містом і іноді на відпочинок., встановлений ГБО 4 покоління. Авто дуже економне.
Автомобіль у максимальній заводській комплектації – CVT (автоматична коробка – варіатор), ABS, ESP, круїз контроль, під кермові пелюстки перемикання передач, шкіряне активне кермо (управління магнітолою та круїзом), датчик дощу, датчик світла, підігрів передніх сидінь, клімат контроль підігрів та регулювання дзеркал, передні та задні протитуманки, передні та бічні спортивні накладки на бампер та пороги, задній спойлер тощо.
У подарунок комплект зимової гуми (знос не більше 30-40%), оригінальна японська олія у варіаторі для заміни (купувалась бочка 20 л у 2019 р., після заміни більше половини залишилося, чого вистачить на ще одну повну заміну). За окрему плату можна запропонувати верхній багажник та бокс на 480 л.
У лютому 2024 року авто було переоформлено на довірену особу у зв'язку з виїздом власника на постійне проживання в іншу країну. З моменту переоформлення авто не було в експлуатації та зберігається у гаражі.
Більш детальну інформацію можна отримати у продавця чи основного власника у будь-який час.

Поделиться объявлением

Другие модели Mitsubishi

Другие марки авто в городе Днепр

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?