uk ru
uk ru
6 350 $
~ 284 988 грн
year
Год выпуска: 2008
mileage
Пробег: 134 тыс.км
gas
Двигатель: бензин, 1.6 л.
at
КПП: ручная механика
color
Цвет: черный
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: универсал
location
Днепр
Опубликовано: 30.06.2025
Характеристики:
VIN:
VF1KM1R0x40xxxx61
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
История по VIN:
30.06.2025
Продается на платформах:
Больше похожих объявлений: купить бу авто Днепр, купить Рено, Рено Меган бу.

Описание:

Автомобіль в ідеальному стані, не битий, не фарбований, кузов весь в рідній заводській фарбі (не фарбовані навіть бампера). Додаткових вкладень не потребує, обслужений до дрібниць.
Свіжопригнаний з Німеччини, розмитнений, сертифікований та готовий до постановки на нового власника в МРЕО.
Додаткових вкладень не потребує, обслужений до дрібниць.
Стан авто не має зауважень. Автомобіль з таким невеликим пробігом важко знайти навіть в Німеччині. Пробіг підтверджено серісною книжкою.
Скло все оригінальне (включно з лобовим). Кузов в ідеалі, без подряпин, корозії та вмятин. По двигуну та ходовій питань взагалі не має, все в відмінному стані. Своєчасне проходження ТО. Охайний салон з підігрівом сидінь. Економна витрата палива. 2 ключа. Запуск кнопкою СТАРТ-СТОП.
Кондиціонер-клімат-контроль, центральний замок, сигналізація, подушки безпеки (Airbag), гідро-підсилювач керма, ABS, парктронік, електричні склопідйомники, електричні дзеркала, датчик дощу, датчик світла, серво-руль, мікро-ліфт, музика, титанові диски, фаркоп.
Торгуватись не маю наміру.

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Днепр

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?