uk ru
uk ru
8 300 $
~ 372 089 грн
year
Год выпуска: 2011
mileage
Пробег: 157 тыс.км
gas
Двигатель: 1.6 дизель
at
КПП: ручная механика
color
Цвет: коричневый
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: минивэн
location
Киев
Опубликовано: 07.04.2025
Характеристики:
VIN:
VF1JZ00A646508940
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
III поколение
Модификация:
1.6 Energy dCi MT (130 к.с.) FAP S&S
Комплектация:
Base
История по VIN:
07.04.2025
Продается на платформах:
Больше похожих объявлений: купить бу авто Киев, купить Рено, Рено Сценик бу.

Описание:

Продам власний Renault Grand Scenic 3, 2011р.в., 1,6 дизель 130 к.с., механіка 6 ступенів. Екологія на місці, безпека на місці, два ключі-карти.Купував в Україні у 2021 році, вже був на обліку. Пробіг на той момент був 130 т.км (за справжність пробігу нічого не можу сказати, як була куплена так і їздила, я не втручався). За час володіння замінено: передні важелі у зборі, задні амортизатори, у 2024 році - передні амортизатори з пильниками, передні пружини, опірні підшипники, радіатор кондиціонера,патрубок інтеркулера, паливний фільтр,заміна мастила в КПП. З додаткового-у 21 році зроблений повний антикор днища та арок у спеціалізованій майстерні (є на фото), доставлено металевий захист двигуна,замінено підкапотне жабо-накладка на пластикове (це хвороба у всіх Сценіків 3), пофарбовані порошковою фарбою металеві диски. Всі заміни олив, рідин, фільтрів все проводилося вчасно з мінімальними інтервалами.
По комплектації: 5-ть місць, двозонний клімат, дзеркала з підігрівом, склопідіймачі, задній парктронік, фаркоп, електроручник, електоропідсилювач керма, регулювання керма, є старт-стоп (програмно відключив), запуск з кнопки, круіз-контроль, датчики світла та дощу, аудіосистема (3D Sound by Arcamys) хоч і не Bose, але непогано грає (є bluetooth, aux, usb), тонування, гумові килимки в салоні та багажнику.
Всі системи працюють, кожна кнопочка працює, салон не затасканий, в салоні не палили.
Є косметичні недоліки (все є на фото): невелика притертість по задній правій арці (була при купівлі), притертість справа понизу переднього бампера, трошки лущиться фарба по верху лобового скла і є невелике підкрашене місце там же (просто відлущилась фарба, по грунту затампонено). Також, щось робилося по водійському порогу (це мені казали коли я купляв, я нічого не робив по кузову).Є дві невелички дірочки на общивці стелі над водієм і над переднім пасажиром (було при купівлі).
Торг присутній, тисячами не торгуюся. Допомоги у продажу не потребую.

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Киев

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?