uk ru
uk ru
5 350 $
~ 237 380 грн
year
Год выпуска: 2008
mileage
Пробег: 209 тыс.км
gas
Двигатель: бензин, 1.6 л.
at
КПП: ручная механика
color
Цвет: синий
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: минивэн
location
Тернополь
Опубликовано: 12.12.2025
Характеристики:
VIN:
VF1JM1R0637749462
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
II поколение (FL)
Модификация:
1.6i MT (112 к.с.)
Комплектация:
Base
История по VIN:
12.12.2025
Продается на платформах:

Описание:

В продажі рестайлінговий Renault Scenic в гарній комплектації.
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини,розмитнений та зроблений сертифікат.Договір купівлі-продажу відразу на покупця(безкоштовно) і ви будете перший власник в Україні,фірма працює ,реестрація вартує +- 3500грн.
Модельний рік та перша реестрація 2008.
Автомобіль на свій вік у супер стані.
По кузову ,в дтп участі авто не брало, майже все в рідній фарбі (відео стану кузова та товщиноміром додаю),без корозії,все рідне та ціле .Днище без ржавчини взагалі ,пороги,арки,низи дверей та багажник без іржі,також без вмятин чи подряпин!
Рідний пробіг є сервісна історія та тюви до травня 2025 року.
Вікна всі рідні та оригінальні ,включно з лобовим.
Мотор 1.6 простий бензин,112к.с,працює як годинник,заводиться з пів оберту, повністю сухий як знизу, так і зверху,їде дуже бодро,не димить,ні на
холодну,ні на гарячу,каталізатор на місці та не вирізаний ,чек не світить.Розхід місто 7-9л,траса від 6л!
4500км тому було Т.О:
-масло та фільтра
-антифриз та гальмівна рідина
-колодки перед та зад
В україні замінив теплообмінник ,та термостат.
Коробка механіка 5 ступка,працює без зауважень (не гудить).Ходова відмінна!
Авто обслужене стан реально сів і поїхав.
По електриці все працює помилок немає.
Салон чистий та охайний ,без пропалів,стеля не провисає,карти також.
Класний колір в металіку.
Комплектація:комфортний салон трансформер,дд світла та дощу,противотуманки,клімат контроль,кондиціонер робочий,підігрів сидінь,4ри електросклопідйомники,електро дзеркала з підігрівом та складанням,підлокітники,esp,антибукс,абс,борт компютер,класна акустика,магнітола заводська,мудьтикермо,задні шторки та столики,диски р15,гума зимова нова 2025 рік,є фаркоп та резетка,в наявності 2 ключі і багато інших корисних функцій.
2 ключі до авто.
БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ПО ТЕЛ!
торг біля авто!

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Тернополь

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?