Другий власник в Україні. Авто привозили з Данії. Є всі документи від першого власника в Данії та в Україні. На авто їзжу з осені 2023. Масло в редукторі міняли на 33 тис км. Зарядка лише 16А вдома.
Це максимальна комплектація ZOE де є все, навіть авто паркування. В моїй машині з Данії не було литих дисків, тому стоять 15 сталеві. Є два комплекти гуми - всезонка/літня Debica Navigator 3, France, 2023 р, та зима Michelin Alpin 7, Poland, 2024 р. З авто віддаю зарядний пристрій.
По ньюансах: передній бампер в сколах. Можна так продати або + уе до ціни та перефарбую. Був перефарбований задній бампер.
Із приємного: реальний розхід взимку: 250 км. Я ніколи не вимикаю клімат, музику чи щось інше для економії заряду, Взимку ЗОЯ на вулиці заряджається до 300-305 км. Влітку це 340-350 км. Знов таки, з кондиціонером запас буде 320 +\-. Проте все сильно залежатиме від швидкості.
ЗОЯ має достатньо місткий багажник, складаються задні сидіння. Ззаду зручно буде дітям, не дуже високим дорослим. ЗОЙка достатньо притка в місті та й на трасі ви не будете почуватись повільним.
Тут ви знайдете детальний огляд на ЗОЮ, щоб зрозуміти чи телефонувати для огляду. Від себе скажу, що авто буде ідеальним вибором як 2а автівка.
Разом з авто віддам гумові 3д килимки Stingray.
**********
14 200 $
~ 634 598 грн
Год выпуска: 2020
Пробег: 76 тыс.км
Двигатель: электро
КПП: не указано
Цвет: серый
Привод: передний
Кузов: хэтчбек
Киев
Опубликовано: 13.07.2025
Характеристики:
VIN:
VF1AG000465990533
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
I поколение (FL)
Модификация:
ZE.50 R135 52 kWh (136 к.с.) FWD
Комплектация:
Full
Гос. номер регистрации:
AA9067YA
История по VIN:
13.07.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением