uk ru
uk ru
22 500 $
~ 998 325 грн
year
Год выпуска: 2017
mileage
Пробег: 85 тыс.км
gas
Двигатель: электро
at
КПП: автомат
color
Цвет: черный
privod
Привод: полный
kuzov
Кузов: лифтбек
location
Львов
Опубликовано: 04.05.2025
Характеристики:
VIN:
5YJSA1E26HF200500
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
І поколение (FL)
Модификация:
75D 75 kWh Dual Motor (328 к.с.) AWD
Комплектация:
Base
Гос. номер регистрации:
BC5056YB
История по VIN:
04.05.2025
Продается на платформах:

Описание:

Tesla model S 75D (повний привід) випуск машини 2017 року.
Автомобіль у відмінному стані, дуже динамічний та стильний. Привезений з Америки. На даний час пробіг становий 85 610 км.

Панорамний дах. Красивий чорний салон. Шкіряні зручні сидіння.
В авто все працює, все оновлюється, всановлена швидкісна зарядка CCS. Єможливість встановити PIN на водіння та на бардачок.
ємність батареї 75 кВт год, повний автопілот та допомоги при русі в заторах, обробка салона шкірою, алькантарою, деревом;
адаптивний круїз контроль, паркувальний помічник, датчики сліпих зон, клімат-контроль з функцією очищення повітря, великий шикарний панорамний дах;
система запобігання зіткненням із попередженням водія
електропривод сидінь, багажника, керма, пам'ять налаштувань сидінь, дзеркал, клімат контролю, підігрів сидінь , адаптивне LED світло, безключовий доступ, навігація, автоматичне перемикання далекого світла, мобільний додаток з функцією доступу та керування авто, інтернет 3G).

В користуванні по Україні з жовтня 2024 року. Роботи, які були встановленні після придбання авто:
- прошита українська навігація останньої версії;
- встановлено модем та українська сім картка (поповнення номеру картки на 300 грн./міс. дає можливість користуватись додатком 27/7), є постійний звязок з інтернетом, підключений додаток на телефон що є надзвичайно зручно (при бажанні бачиш місцезнаходження авто, можеш керувати зарядкою, прогрівати чи охолоджувати;
- тонування вікон преміум плівкою, у якої мінімальне проникнення ультрафіолетових променів в порівнянні з аналогами;
- виготовлено ще додатковий ключ (2 ключі в наявності)
- встановлено CCS для швидкої зарядки (активовані швидкісні зарядки CHAdeMO)

Комп'ютерна діагностика перевірена на Tesla сервісах. Додаткова інформація за телефоном.

********** на фото собачка той пудель, не кастрований, в активному пошуку дівчинки породи мальтеза, той пудель, мальтипу. Добрий, щирий, веселий.

Поделиться объявлением

Другие модели Tesla

Другие марки авто в городе Львов

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?