uk ru
uk ru
9 700 $
~ 435 045 грн
year
Год выпуска: 2007
mileage
Пробег: 127 тыс.км
gas
Двигатель: газ пропан-бутан / бензин, 3.46 л.
at
КПП: автомат
color
Цвет: серый
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: седан
location
Суммы
Опубликовано: 30.04.2025
Характеристики:
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
VI поколение/XV40
Модификация:
3.5i AT (277 к.с.)
Комплектация:
Base
История по VIN:
30.04.2025
Продается на платформах:

Описание:

Продам свій особистий сімейний автомобіль , з перших днів в одних руках, стан ідеальний для своїх років, купувався в офіційного дилера
«Артмотор TOYOTA» в місті Суми, один власник.
Кузов живий і без дефектів, не битий, не фарбований, усі стекла рідні.Рідний невеликий пробіг, історія обслуговування. Два комплекта гумми . Максимальна замовлена комплектація «Premium+Navi»з салону має камеру заднього виду, повний без ключовий доступ, підігріви сидінь , навігацію, сенсорну магнітолу , музика JBL, люк , запуск з кнопки, клімат і всі інші функції які є в авто працюють без жодних проблем ..
Самий надійний атмосферний бензиновий двигун 3.5 V6 277к.с. працює добре, не димить, масло не їсть, на який встановив ГБО-4 Італійської фірми BRC і дорогі скорості форсунки. Найнадійніша автоматична коробка передач, 6-ступінчаста Aisin, перемикається плавно без ударів і ривків. Салон шкіряний,
доглянутий, в дуже гарному стані. Ходова частина вся справна, не стукає і не гримить.
Електроніка без помилок. Акумулятор Новий.
Заводські литі диски R16 на новій гумі.
Авто після великого Т.О. с заміною усіх фільтрів і рідин : двигун , коробка ,антифриз .
Ви будете задоволені машиною, як високим кліренсом так динамікою і комфортом ! Авто повністю обслужене і вкладень ніяких не вимагає. На всі інші питання відповім за номером телефону. Дзвоніть!

Поделиться объявлением

Другие модели Toyota

Другие марки авто в городе Суммы

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?