Продам ВАЗ 21099, я власник. В авто вкладено дуже багато коштів. Авто не фарбоване взагалі, в ДТП не була. По порядку: випускний колектор Stinger 4:1, резонатор stinger, вихлоп прямоток stinger, нижня розпорка ричагів, розпорка стаканів з підтримкою двигуна, усилені опори двигуна, передній стабілізатор 22 мм, встановлено задній стабілізатор, встановлено збільшений дросель. З електроніки: бортовий комп, задні парктроніки, задня камера, саб.
По мотору питань взагалі немає: заміна оливи кожні 9000 км Fuchs Titan 10w40, антифриз Hepu, не димить, масла не їсть. Зазори на клапанах перевіряв разом з кожною заміною масла, тому тут питань взагалі немає.
По кузову нюанси тільки по передній і задній лівій дверці і лівий поріг: знизу були рижики, мною зачищено і піддуто з балона. Можна задути професійно кому потрібно, можна й так кататись. Більше нюансів немає, знизу не гнила і не варена.
Пробіг в оригіналі, нічого не крутив.
Продаю, бо є інше авто
2 500 $
~ 111 725 грн
Год выпуска: 2007
Пробег: 115 тыс.км
Двигатель: газ пропан-бутан / бензин, 1.6 л.
КПП: ручная механика
Цвет: синий
Привод: передний
Кузов: седан
Львов
Опубликовано: 14.04.2025
Характеристики:
VIN:
Y6D21099470052850
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
I поколение (FL)/Самара
Модификация:
1.6i MT (81 к.с.)
История по VIN:
14.04.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением