Даний авто вартує перегляду, для того щоб дійсно побачити та бути впевненим в його оригінальності та збереженні. Після купівлі авто, можно сміливо сказати, було повністю «занурене у чашу з антикором», все, до дрібничок, по всьому авто, з повною розборкою було оброблено антикорозійною рідиною, а також автомобіль зберігався в сухому та теплому приміщенні, що дало змогу його зберегти майже в стані нового авто.
Додатково було доставлено сигналізацію, протиугінна система на рулево кермо, фаркоп, магнітола та додаткові динаміки, що розташовані на задній полиці.
Згодом, у 2016 році було встановлено італійське ГБО, яке і було вписане в тех паспорт, саме тому і проводилась операція в МРЕВ (теперішній сервісний центр), але, ВАЖЛИВО, власник при цьому не змінювався, тобто, з момента купівлі і до сьогоднішнього дня у авто ОДИН ВЛАСНИК
Краще слів один раз побачити!
Запрошуємо на перегляд!
Приємного ВИБОРУ ;)
2 777 $
~ 123 215 грн
Год выпуска: 2003
Пробег: 24 тыс.км
Двигатель: газ пропан-бутан / бензин, 1.5 л.
КПП: ручная механика
Цвет: зеленый
Привод: передний
Кузов: седан
Киев
Опубликовано: 08.05.2025
Характеристики:
VIN:
XTA21150033389648
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
I поколение
Модификация:
1.5i MT (76 к.с.)
Комплектация:
Base
Гос. номер регистрации:
AA6511OX
История по VIN:
08.05.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением