Продам автомобіль,маю більше року часу у використанні,попала машина у дтп в задню частину,пошкоджено задній бампер,заднє ліве крило,лопнуло заднє скло,трохи замнуло багажник,ліве переднє крило має вмятину,водійська дверка під перекрас або заміну.
Техніка в порядку,мотор заводиться з пів обороту що в -25 що в теплу погоду,ходову я зробив,коробка теж добра,по електриці все справне,по суті машина на ходу,після дтп своїм ходом доїхав до дому без ніяких проблем та труднощей абсолютно,можливо комусь під відновлення,або під запчастини,машина на українській реєстрації,має не погану комплектацію салон велюр,4 електросклопідйомники,підігріви передніх сидінь та клімат контроль.
З нюансів окрім дтп,потрібно замінити або зварити гофру,бо порвана,потікший клапан єгр,салон потребує уваги потрібно відхімчистити салон,провисає стеля(на голову не падає) та провисші дверні карти
Можливий торг,самовивіз,машину нікуди не приганяю,пишіть телефонуйте,додаткові фото та відео можу зробити та скинути
2 099 $
~ 94 350 грн
Год выпуска: 2002
Пробег: 500000 тыс.км
Двигатель: 1.90 л. дизель
КПП: механическая
Цвет: зеленый
Привод: передний
Кузов: седан
Львов
Опубликовано: 23.03.2026
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ3BZ3P101498
Мощность:
101 л.с.
Модификация:
1.9
Растаможена:
Да
Расход топлива:
6 л/100км
Тип автомобиля:
С пробегом
Количество мест:
5
Условия продажи:
Возможен обмен, Простая продажа
Количество дверей:
5
Гос. номер регистрации:
BC8758TK
Техническое состояние:
После ДТП, На ходу, технически исправна
Лакокрасочное покрытие:
Требуется восстановление (рихтовка, покраска, замена деталей, сварка)
История по VIN:
23.03.2026
Продается на платформах:
Больше похожих объявлений: купить бу авто Львов, купить ФольксВаген.
Описание:
Поделиться объявлением