uk ru
uk ru
4 999 $
~ 224 705 грн
year
Год выпуска: 2002
mileage
Пробег: 337 тыс.км
gas
Двигатель: дизель, 1.9 л.
at
КПП: автомат
color
Цвет: черный
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: универсал
location
Донецк
Опубликовано: 09.02.2025
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ1JZ3W313169
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
IV поколение/Typ 1J
История по VIN:
09.02.2025
Продается на платформах:

Описание:

Продаю свого гольфа, купувався в 2022 році. надійний і економний 1.9тді на автоматі (5ти ступка), салон recaro добре зберігся. Кузов весь заводський,але звичайно є скори і царапини та на лівому передньому крилі вмятина, заїхали в крило на парковці (на ремонт або заміну скину відразу).
Максимальна для гольфа комплектація.
Круїз контроль, скло підйомники передні і задні електро, зеркала з підігрівом та електро регулюванням, передні сидіння з заводу з боковою підтримкою та підігрівом, заднє скло з підігрівом, люк зі шторкою, електрорегулювання рівня світла фар (світло чудове, ввечер все видно), є лінзовані протитуманки в фарі. Задні парктроніки. Не тонований, заводський акваріум.
Не дорогий в обслуговуванні та економний по розхіду палива, траса 5-5,5, місто 6-7. Стоїть на зимових дисках r16 з новою зимовою гумою(купувалась новою в грудні). Є комплект літніх легкосплавних дисків r17 з гумою початку 2023 року, теж новою купувалась. Стоїть металевий захист двигуна. Авто на мені, страховка є, переоформлення мрео чи дія без проблем. Телефонуй!

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Донецк

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?