uk ru
uk ru
27 000 $
~ 1 213 110 грн
year
Год выпуска: 2017
mileage
Пробег: 138 тыс.км
gas
Двигатель: бензин, 1.98 л.
at
КПП: ручная механика
color
Цвет: серый
privod
Привод: полный
kuzov
Кузов: хэтчбек
location
Хмельницкий
Опубликовано: 22.05.2025
Характеристики:
VIN:
WVWWF7AU5JW073401
Торг:
Да
Обмен:
Да, Любой
История по VIN:
22.05.2025
Продается на платформах:

Описание:

Продам Golf R 7.5 на механіці. Але забудьте про звичний опис «потужний, надійний, німецький». Це — щось зовсім інше. (доречі цей гольф справжній - німецький та зібраний в Німеччині, це не мексикос)

До нього я мав 2 GTI й чесно думав, що R це просто трохи краще. Але ні. Це геть інший рівень. Інший контроль, інша динаміка, інші відчуття. Повний привід, керованість, що змінюється разом із режимами їзди. Це авто реально живе під тобою.

Коли я виграв його на аукціоні, вже було видно там не просто сток. Але що саме зрозумів лише коли зв’язався з попереднім власником із США (так, я знайшов його по мед.картці яка лежала в бардачку і ми досі на зв’язку). Він все розписав по деталях, по історії, по філософії цього проєкту.

• Щеплення South Bend Stage 3
• Турбіна EQT Vortex XL
• Радіатор AMS, впуск Blaze, даунпайп Trackslag, вихлоп Custom L&R
• Паливна рейка APR Injectionkit, пайпи EQT
• Whiteline стабілізатори
• Розпорки кузова EuroSport
• Підсилені подушки двигуна
• Катушки APR, свічки NGK

Є скрін замірів на діностенді.
Повний список допрацювань з посиланнями надішлю по запиту.

Список великий, і головне жодного колхозу. Ззовні тільки вихлоп, звук і тяга видають, що тут вкладено $25k.

Коли взяв пробіг був 126к. Зразу поміняв усе масло (включно з редуктором, хадексом), замінив усі фільтри. Завжди Motul 300V. Мастило міняю кожні 5к. На 138к робив повну заміну масла в двигуні (знімали піддон) і замінив свічки (вже вдруге, задоволення не дешеве, 1 свічка коштує 50$). Дивились ендоскопом — все чисто, без задирів. Цеп на 2 полосці. Замінив шарові, та декілька сайлентблоків(все оригінал) По двигуну та ходовій повний порядок.

Режим їзди - молодий дід. Буває, натисну на світлофорі, якщо якась BMW газує але в цілому спокійна їзда, в Хмельницькому особливо немвє де розігнатись. Розхід місто — 11-12, траса — 7-8. Завжди 100 бензин.

Продаю не тому що щось не так, а тому що час рухатись далі. Але хочу, щоб авто потрапило в руки людини, яка відчує, що це не просто машина....

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Хмельницкий

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?