uk ru
uk ru
16 900 $
~ 759 655 грн
year
Год выпуска: 2018
mileage
Пробег: 257 тыс.км
gas
Двигатель: дизель, 1.97 л.
at
КПП: автомат
color
Цвет: серый
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: универсал
location
Луцк
Опубликовано: 16.02.2025
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ3CZJP010047
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
B8
Модификация:
2.0TDI DSG (150 к.с.)
Комплектация:
Highline
История по VIN:
16.02.2025
Продается на платформах:

Описание:

Volkswagen Passat B8

КОЛІР НЕ ЧОРНИЙ,А ГРАФІТОВИЙ

Рік випуску:2018

110кв

Пробіг:257.000

2.0 disel

Без підкрасів

Розхід пального: у середньому 4,5-5,5 л/100 км, що робить цей автомобіль дуже економічним для довгих подорожей та щоденних поїздок.

Круїз-контроль і асистенти: адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі руху, допомога при паркуванні парктроніки що робить поїздки ще зручнішими і безпечнішими.

Економічність: низький витрат пального та зменшений рівень викидів CO2.
• Надійність: високий рівень якості зборки та матеріалів забезпечує довговічність і мінімальні витрати на обслуговування.
• Комфорт: продуманий інтер’єр і просторий салон роблять подорожі максимально комфортними.
• Безпека: багатошарова система активної і пасивної безпеки для забезпечення максимального захисту водія та пасажирів.

Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110 кВт 2018 року — це надійний, економічний та комфортний автомобіль для водіїв, які шукають ідеальний баланс між стилем, технологіями та ефективністю на дорозі.

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Луцк

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?