Прошу до уваги такий чудовий автомобіль
2008 рік, обслугований, приємний в ходу
-ГРМ замінено 4 тис тому
-Маховик замінений 15 тис тому
-Ходова обслугована
-Свіже тонування
Тисяч 80 тому замінювався двигун, пробіг вказаний саме двигуна!!!
Автомобіль кожного дня на ходу, заводиться з пів оберта, працює та їде добре,
З приємного Webasto, взимку дуже крута річ, прогрівається бистріше багатьох бензинових авто, мультикермо, магнітола, підігрів сидінь, круїз, зимова резина в доброму стані вистачить ще на 2-3 роки.
З недоліків : є питання по кузову є початкова ступінь корозії на арках та дверях, також є питання до АКПП скоріш за все потрібна заміна щеплення
Більш детально надам відповіть по телефону, якщо поза мережею пишіть Viber або Telegram, також більш детальні фото відео скину за потреби.
Продаж бажано через переоформлення.
7 200 $
~ 323 280 грн
Год выпуска: 2008
Пробег: 181 тыс.км
Двигатель: дизель, 1.97 л.
КПП: автомат
Цвет: коричневый
Привод: передний
Кузов: седан
Киев
Опубликовано: 12.03.2025
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ3CZ9P016408
Торг:
Нет
Обмен:
Нет
Поколение:
B6
Модификация:
2.0TDI DSG (140 к.с.)
Комплектация:
Comfortline
История по VIN:
12.03.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением