Автомобіль купував для себе в 2020 році з пробігом на той момент 90000 км, він був вже пригнаний в Україну і відремонтований після незначного удару в передню частину. Але після покупки я замінив всі радіатори на нові, тому що там стояли мабуть б/у і не в гарному стані, гальмівні диски і колодки замінив на Zimmerman, також перефарбував передній бампер і капот, перепакував передні фари, тому що потіли, на 120000км перешив кермо. В цілому машина надійна і окрім розхідників по підвісці більше з нею нічого не робив. ТО проводив кожні 8000-10000 км, останні два роки їздила Мама, зараз у неї нове авто, а тому це стоїть без діла. Останнє ТО проводилось на 170000 км, стан сів і поїхав, технічних вкладень не потребує. Два комплекта шин, зимові і літні. По кузовній частині є вм?ятина на задній арці (краска ціла), можна витянути і на передньому бампері є сколи. Продаж не терміновий, кому цікаво пишіть/дзвоніть, або приїжджайте дивіться в районі Осокорків. Майданчики і перекупів прохання не турбувати!!!
14 500 $
~ 651 340 грн
Год выпуска: 2015
Пробег: 172 тыс.км
Двигатель: бензин, 1.98 л.
КПП: автомат
Цвет: черный
Привод: передний
Кузов: внедорожник кроссовер
Киев
Опубликовано: 06.06.2025
Характеристики:
VIN:
WVGAV7AX0GW527372
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
I поколение (FL)
Модификация:
2.0 TSI AТ (200 к.с.)
Комплектация:
R Line
История по VIN:
06.06.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением