uk ru
uk ru
16 500 $
~ 688 380 грн
year
Рік випуску: 2015
mileage
Пробіг: 230 тис.км
gas
Двигун: бензин, 2 л.
at
КПП: автомат
color
Колір: білий
privod
Привід: повний
kuzov
Кузов: седан
location
Чернігів
Опубліковано: 11.03.2025

Подивитись контакти власника:

Характеристики:

VIN: WAUGFAFC9GN027244
Торг: Так
Обмін: Ні
Поколение: C7/4G (2nd FL)
Модифікація: 2.0 TFSI S-tronic (252 к.с.) Quattro
Комплектация: S-line

Опис:

Автомобіль у гарному стані! По роботі двигуна та авто питань немає. Машинка вигляд має та дарує емоції від своїх 2-х літрів)

По Америці знятий передній бампер та фари. Фарбований лише бампер. Фари рідні, всі стекла рідні та тоновані (окрім лобового). Лобове скло з тріщинами (розійшовся скол від каменю). Обслуговується вчасно, заміна мастила кожні 8 тис. км. Ланцюги замінено на пробізі 200 тис. км. Замінено подушки двигуна на пробізі 213 тис. км.
Всі виписки сервісних робіт на реальному СТО присутні! Два комплекти гуми (зима нова, літо в нормальному стані).

Зовнішній оригінальний S-line та підвіска.

По комплектації є все необхідне: подвійний склопакет, безключовий доступ та підсвітка дверних ручок зовні, контурна підсвітка салону, старт-стоп, круїз-контроль, пам?ять водійського сидіння та електро регулювання передніх сидінь, відкривання багажника махом ноги, камера заднього виду + передні і задні парктроніки, кермо з підігрівом, електро регулюванням та «пелюстками», підігрів всіх сидінь та дзеркал, складання дзеркал, «сліпі зони», навігація, русифікована та прошитий CarPlay.

Торг присутній! Домоги у продажі не потребую!
Готовий до будь-яких Ваших перевірок.
Продаж з переоформленням.

Відповім на всі питання у будь-який час, додаткові фото/відео можу скинути на Вайбер.

Поділитися оголошенням

Інші моделі Audi

Інші марки авто у місті Чернігів

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?