uk ru
uk ru

Авто в кредит в Україні

Тільки у нас найкращі умови на кредит в Україні
12
24
36
48
60
72
Щомісячний внесок: 551 $

Особистий автомобіль у сучасному світі є необхідним предметом побуту, але не в кожного є можливість одразу придбати хороший автомобіль, а хочеться використовувати якісний транспортний засіб, який буде приносити задоволення від їзди за мінімальних витрат. У такому разі ідеальним виходом є кредит або розстрочка на авто.

Ця процедура вже є звичною, оскільки авто в кредит не є рідкістю, тим паче якщо йдеться про іномарку середнього і люксового класу.

Купити авто в кредит в Україні

Для того, щоб придбати авто в кредит, передбачається певна процедура, яка є найвигіднішим рішенням, коли не вистачає коштів на купівлю автомобіля своєї мрії. Кредит передбачає собою отримання грошових коштів під відсоток на купівлю транспортного засобу. Це говорить про те, що позичальник одразу повністю отримує всю суму і може придбати автомобіль цього ж дня. Така можливість не може не радувати, тому послуга купівлі авто в кредит користується великим попитом.

Умови купівлі машини в кредит

Для того, щоб купити авто в кредит, ви можете звернутися до банку, автомобільного салону або ж до кредитної організації, яка безпосередньо співпрацює з виробником транспортного засобу. Крім цього, є спеціальні компанії, які допоможуть знайти авто в кредит без витрат вашого особистого часу. Після оформлення кредиту гроші надходять відразу, тому насолоджуватися поїздками можна буде через короткий час. Але для деяких процедур, таких як: продаж, дарування, вивезення за кордон є обмеження і діють вони протягом того часу, поки ви не сплатите повну вартість.

Купівля автомобіля в розстрочку

Також у клієнтів є можливість придбати авто в розстрочку. Багатьом може здатися, що ця процедура нічим не відрізняється від стандартного кредитування, але насправді це не так. Купівля авто в розстрочку має низку переваг. До них належать:

  • швидке рішення;
  • великий асортимент транспортних засобів;
  • мінімальна кількість документів;
  • право дострокового погашення;
  • зручність виплат (ви можете вносити платежі через касу, термінали самообслуговування або ж додаток у смартфоні).

Для того, щоб купити авто в розстрочку, ви можете скористатися калькулятором і розрахувати приблизну суму платежів. Необхідно враховувати той момент, що в онлайн форматі розраховується тільки приблизна вартість автомобіля. Для того, щоб розрахувати точну суму, необхідно зателефонувати за номером на сайті або заповнити форму, точно визначитися з маркою і моделлю автомобіля і вже виходячи з цього дізнаватися вартість, яка призведе до здійснення вашої мрії.

На що звернути увагу при купівлі авто в кредит або розстрочку

Перш ніж купити авто в кредит або розстрочку, необхідно уважно вивчити всі умови, щоб потім не шкодувати про те, що вибрали саме такий варіант, адже у кожного свої уявлення з приводу подібних послуг.

Насамперед, перед тим, як взяти авто в кредит в Україні, необхідно звернути увагу на правила та умови оформлення. У більшості структур існують обмеження на кредитування для купівлі автомобіля і ось кілька прикладів:

  • Вік машини має бути не більше 5 - 10 років;
  • Пробіг не більше 100 тис. км;
  • У позичальника має бути повний порядок із кредитною історією і не повинно бути непогашених кредитів;

Раніше кредити на вживані автомобілі видавалися тільки в тому випадку, якщо транспортний засіб продавав автосалон. Зараз ці правила значно змінилися і кредитування може бути навіть на той автомобіль, який продає приватна особа. Не варто забувати про те, що найкраще брати автомобіль у кредит через банківську установу. Сучасні компанії, які надають послугу, працюють за договором з перевіреними банками, тому для того, щоб купити машину в кредит вам не потрібно самостійно шукати банк і виходити на певні ризики. Ви вже скористаєтеся готовою послугою в компанії Автопошук і значно заощадите свій особистий час.

Навіщо брати бу авто в кредит або розстрочку

У багатьох виникає питання, чи брати вживаний автомобіль у кредит або розстрочку і чи варто це робити? Відповідь очевидна. Для того, щоб придбати бу автомобіль в хорошому стані, потрібна значна сума фінансів і іноді відразу неможливо покрити всю суму, а автомобіль дуже сподобався. У цьому випадку розстрочка або кредитування є єдиним варіантом, оскільки на ринку з уживаними автомобілями ідеальні варіанти з'являються, але і попит на них теж підвищується. Тому, якщо ви хочете купити машину, але не готові кредитуватися на високу суму, щоб, наприклад, придбати авто з салону, то вживане авто в кредит - це ідеальний варіант.

Здебільшого банки пропонують лояльні умови і за умови своєчасного виконання договору не виникає жодних проблем. Багато хто вважає, що купівля б.у авто в розстрочку не є вигідною і тягне за собою великі переплати. Ця думка помилкова і переплати є зовсім мінімальними, а іноді висуваються умови, які передбачають кредитування без відсотків.

Переваги купівлі автомобіля в кредит з Автопошук

Сервіс Автопошук є чудовим рішенням для тих, хто вирішив придбати авто в розстрочку в Україні. Чому саме Автопошук? Даний сервіс надає всі умови для клієнтів і для максимального комфорту при виборі варіантів як нових, так і б.у автомобілів з можливістю оформлення кредиту або розстрочки. База сайту оновлюється кожні 5 хвилин, тому ви легко зможете переглядати свіжі оголошення і бачити новинки, які розміщені на тих чи інших умовах. Вам не потрібно витрачати час і сили для пошуку машин на просторах інтернету. Всі актуальні оголошення внесені в єдину базу, яка проводить ретельну перевірку. При використанні сервісу Автопошук ви зможете знайти оголошення не тільки від салонів, а й від приватної особи.

Потрібно враховувати, що ні в якому разі не можна погоджуватися на кредитування без банку. У цьому разі у вас не буде жодних гарантій і графіка платежів, та й випадки шахрайських дій з боку приватних осіб почастішали.

Як купити машину в розстрочку або кредит на Автопошук

Для того, щоб купити машину в розстрочку або кредит через сервіс Автопошук, не потрібно багато знань і умінь. Для цього необхідно зайти на сайт. У параметрах пошуку прописати стан автомобіля, марку, модель і рік випуску. Також одразу необхідно вказати ціновий діапазон.

Якщо ви ще не визначилися з вибором, ви можете відкрити загальний пошук і вказати тільки цінову категорію. У цьому випадку ви з усього каталогу зможете вибрати автомобіль, який вам до душі.

Якщо ви обираєте новий автомобіль, то всі наступні дії відбуватимуться через автосалон, і контактні дані будуть вказані представника, з яким ви обговорюватимете подальші дії.

Якщо ж ви хочете взяти авто з пробігом в кредит, то вам будуть надані оголошення від приватних осіб. Так само є компанії, які займаються продажем б.у автомобілів.

Важливо пам'ятати, що перед оформленням розстрочки і кредитування необхідно уважно вивчити технічний стан автомобіля.

Каталог авто в розстрочку і кредит на Автопошук

На сайті Автопошук розміщується каталог з автомобілями, які доступні для розстрочки і кредитування. Ви можете вибрати кілька варіантів і переглянути їх. Найзручніше знаходити автомобілі у вашому регіоні, оскільки кожну машину необхідно переглядати очно і найкраще звернутися до фахівців, які допоможуть розібратися в технічному стані і знайти вади, в разі наявності.

Перед оформленням кредитування і розстрочки уважно вивчайте договір і умови. Тільки при правильних діях ви зможете придбати якісний автомобіль, який прослужить довгі роки.