uk ru

Політика конфіденційності

Просимо ознайомитися з інформацією, яка включає всі основні та важливі дані про Політику конфіденційності нашого сайту АвтоПошук (далі - Політика) та свідчить про те, як саме ми обробляємо інформацію, в яких конкретно цілях і на якій підставі.

1. Загальні положення.

1.1 Ця Політика конфіденційності даних нашого сайту АвтоПошук є справжньою. Вона складена на основі чинного законодавства країни. Йдеться про Конституцію України (частина 2 статті 32), Закон "Про захист персональних даних" (від 01.06.2010 року) № 2297-VI (далі - "Закон"), Закон № 2297, Закон № 2657. Зазначимо, що в українському законодавстві не зазначено конкретизованого переліку персональних даних, оскільки такі відомості лише ідентифікують особу або можуть її ідентифікувати.

1.2 АвтоПошук розуміє важливість цілей і умов виконання трудової діяльності та дотримується прав і свобод людей, обробляючи їхню персональну інформацію, в тому числі захищає права на недоторканність приватного (особистого) життя. Це означає, що вся надана користувачами інформація під час реєстрації залишається тільки в адміністрації сайту і за межі не виходить.

1.3 АвтоПошук бере на себе повноваження у вигляді надання допомоги за необхідності кожному користувачеві, якщо останній напише до Служби технічної підтримки на сайті avtopoisk.ua.

2. Головні права та обов'язки АвтоПошук.

2.2. АвтоПошук має низку прав:

 • отримання від учасників платформи їхніх персональних даних під час додавання оголошень на сайті;
 • отримання згоди на обробку інформації від користувачів під час реєстрації або виставлення оголошень на сайті;
 • самостійним визначенням складу і точного переліку заходів, які потрібні для того, щоб забезпечити виконання своїх обов'язків, які передбачені в чинних нормативно-правових документах;
 • виставляти і публікувати різні види оголошень, зокрема рекламних, відеоматеріалів або текстовий контент безпосередньо на сайті;
 • здійснювати інші дії на сайті АвтоПошук, які необхідні на думку адміністрації (зміна дизайну, стилю тощо), які не порушують прав учасників або законодавство країни.

2.3. АвтоПошук зобов'язується:

 • надавати користувачам інформаційні дані про те, які саме дані будуть оброблятися;
 • організовувати оброблення інформації в порядку, який встановлений законами країни;
 • відповідати на різні запити, запитання і звернення абсолютно всіх зареєстрованих користувачів сайту;
 • повідомляти до спеціальних державних органів влади із захисту персональних даних необхідну інформацію протягом періоду, зазначеного в законі, та з дати отримання подібних запитів;
 • вживати різні види заходів (правові, технічні та організаційні) щодо захисту персональних даних від шахрайського злому, хакерської атаки або іншого випадкового чи неправомірного доступу до них.

2.4. Додатки.

 • Політика конфіденційності та платформа АвтоПошук не несе і не бере на себе відповідальність за оброблення наданих учасниками персональних даних 3-м особам, які перебувають не під контролем нашої платформи і ніяк не пов'язані з нами.
 • АвтоПошук може взяти від відвідувачів платформи тільки конкретну інформацію, яка включає: ім'я та прізвище, логін і пароль, акаунти в соціальних мережах, місце проживання, фотографії товару або послуги, рекламні матеріали для розміщення оголошення на платформі, IP-адресу, реєстраційний номер платника податків та інші дані.

3. Головні права та обов'язки учасників і відвідувачів АвтоПошуку, які надають персональні дані.

3.1 Учасники АвтоПошук наділені такими правами:

 • отриманням інформаційних даних, які стосуються обробки персональної інформації, за винятком ситуацій, які передбачені в законодавстві;
 • давати свою згоду або не давати згоду на обробленням нашим сайтом АвтоПошук їхніх персональних даних;
 • здійснювати інші, передбачені в чинних законах країни.

3.2 Учасники АвтоПошуку наділені обов'язками:

 • надавати АвтоПошуку правдиву, чесну, достовірну та справжню інформацію про себе;
 • надавати АвтоПошук правдиву, чесну, достовірну та справжню інформацію в оголошеннях, користуючись цією Політикою конфіденційності;
 • повідомляти АвтоПошук про будь-які уточнення, оновлення або зміни власної персональної інформації, якщо такі зміни відбулися.

4. АвтоПошук може отримувати тільки конкретну інформацію від третіх осіб.

4.1 У деяких випадках наш сайт збирає додаткову інформацію з відкритих сайтів, платформ, джерел або інших партнерів.

4.2 Зібрані дані можуть вміщати конкретизовану інформацію: ідентифікаційний код або технічний паспорт авто, дані про оплату послуг, інформацію про транспортний засіб (наявність або відсутність транспорту в розшуку тощо).

4.3 Серед додаткових даних під час виставлення оголошень учасниками АвтоПошук отримує інформацію про пробіг авто, про наявність або відсутність авто в дорожньо-транспортних пригодах, а також дані про марку, модель, об'єм двигуна, тип авто, колірну гаму, вид паливного ресурсу та інші.

 1. Основні цілі, терміни оброблення інформації нашою платформою АвтоПошук

5.1 Ми можемо здійснювати обробку наданих користувачами нашої платформи персональних даних на правових підставах і в денний, нічний час незалежно від святкових, звичайних або вихідних днів.

5.2 Якщо учасник є зареєстрованим на нашому сайті, то ми може обробляти абсолютно всі дані, які вказав користувач.

5.3 Наша платформа буде виконувати оброблення даних протягом 3 років після того, як буде повністю припинена робота АвтоПошуку за допомогою таких дій, як видалення інформації, оголошень, Особистих кабінетів користувачів і так далі.

5.4 Якщо користувач не зареєструвався на сайті, значить надана ним інформація буде оглянута адміністрацією АвтоПошуку і видалена протягом 1 року з моменту, коли востаннє була активність цього учасника.

5.5 Маркетингові дії та піар сайту здійснюються на підставі згоди кожного учасника, який проходить реєстраційний процес і відповідно до чинних законів країни.

6. Додаткова інформація.

6.1 Час від часу наш сайт АвтоПошук може вносити корективи, різноманітні зміни, зокрема доповнення до цієї справжньої Політики конфіденційності, про що ми в обов'язковому порядку повідомлятимемо учасників, надсилаючи листи на залишені email або у вигляді форми "Спливаючих вікон" безпосередньо під час перебування користувачів в онлайн-режимі на нашому сайті.