uk ru
uk ru
12 200 $
~ 547 780 грн
year
Год выпуска: 2013
mileage
Пробег: 210 тыс.км
gas
Двигатель: бензин, 1.98 л.
at
КПП: автомат
color
Цвет: белый
privod
Привод: передний
kuzov
Кузов: купе
location
Харьков
Опубликовано: 04.02.2025
Характеристики:
VIN:
WVWBP7AN1EE519706
Торг:
Да
Обмен:
Нет
Поколение:
I поколение (FL)
Модификация:
2.0TSI DSG (210 к.с.)
Комплектация:
R-Line
Гос. номер регистрации:
AX0534HP
История по VIN:
04.02.2025
Продается на платформах:
Больше похожих объявлений: купить бу авто Харьков, купить ФольксВаген.

Описание:

ВІН WVWBP7AN1EE519706

Продам власний авто, разом більше 5 років.

У машині встановлено ГБО за 900 євро.

Обвіс R-line оригінал. Вважаю що цю модель потрібно брати одразу тільки в R-line, потім це не зібрати, бо дуже рідко та дорого. Якщо бампер із Тайваню ще можна знайти, то пороги просто нереально. А без R-line виглядає убого, як звичайний б7.

Оптіка перед та зад перероблені під Європу. В передніх тепер галка, а в задніх помаранчеві повороти. Витрачатись на це не потрібно.

По документам США машина 2014 року.

Кращій двигун та коробка які тільки ставились у ці моделі 2.0 (211к.с.) та надійна DSG 6
Не плутайте цей конфіг з 1.8 та DSG 7

Самостійно добавляв підсвітки у низ дверей, ноги, та дверні карти. Встановив магнітолу.
Все завжди обслужено і в гарному стані. Пробіг оригінальний.

Передня та задня камери. Задня виєзжає із лого, є заводські динамічні лініі паркування.

Можемо поторгуватися за рахунок заміни магнітоли на заводську RNS-315 (-100$). Також можу зняти ГБО (- 400$)
Але я би вам цього не радив.

Поделиться объявлением

Другие марки авто в городе Харьков

А ты знал, что на сайте Автопоиск есть все объявления со всех досок объявлений?