uk ru
uk ru
12 200 $
~ 548 634 грн
year
Рік випуску: 2013
mileage
Пробіг: 210 тис.км
gas
Двигун: бензин, 1.98 л.
at
КПП: автомат
color
Колір: білий
privod
Привід: передній
kuzov
Кузов: купе
location
Харків
Опубліковано: 04.02.2025
Характеристики:
VIN:
WVWBP7AN1EE519706
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
I поколение (FL)
Модифікація:
2.0TSI DSG (210 к.с.)
Комплектация:
R-Line
Держ. номер реєстрації:
AX0534HP
Історія за VIN:
04.02.2025
Продається на платформах:
Більше схожих оголошень: купити бу авто Харків, купити ФольксВаген.

Опис:

ВІН WVWBP7AN1EE519706

Продам власний авто, разом більше 5 років.

У машині встановлено ГБО за 900 євро.

Обвіс R-line оригінал. Вважаю що цю модель потрібно брати одразу тільки в R-line, потім це не зібрати, бо дуже рідко та дорого. Якщо бампер із Тайваню ще можна знайти, то пороги просто нереально. А без R-line виглядає убого, як звичайний б7.

Оптіка перед та зад перероблені під Європу. В передніх тепер галка, а в задніх помаранчеві повороти. Витрачатись на це не потрібно.

По документам США машина 2014 року.

Кращій двигун та коробка які тільки ставились у ці моделі 2.0 (211к.с.) та надійна DSG 6
Не плутайте цей конфіг з 1.8 та DSG 7

Самостійно добавляв підсвітки у низ дверей, ноги, та дверні карти. Встановив магнітолу.
Все завжди обслужено і в гарному стані. Пробіг оригінальний.

Передня та задня камери. Задня виєзжає із лого, є заводські динамічні лініі паркування.

Можемо поторгуватися за рахунок заміни магнітоли на заводську RNS-315 (-100$). Також можу зняти ГБО (- 400$)
Але я би вам цього не радив.

Поділитися оголошенням

Інші марки авто у місті Харків

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?