Всім привіт, пропоную Вашій увазі свій Volkswagen passat 2008 р. на автоматі ,коробка DSG .Машинка дуже в гарному стані , працьює кожна кнопочка. Незважаючи на те що 2-літровий двигун, розхід палива місто 7-8 траса 5.6-6.8 . по машинці нічого робити не потрібно, ходова вся перебрана, на заміну оливи записаний на вівторок. Дуже гарний салон шкіра алькантер. Я довго шукав такого пасата , знайшов а він мені не підходить по кліренгу. Якщо є в когось повноприводна машинка на автоматі пишіть, можемо обмінятись з моєю доплатую. Авто стоїть на дружину, з документами все добре, тільки повне переоформлення. Кого зацікавило дане авто пишіть, все роскажу. Кому цікаво ця машинка в лізинг, також пишіть. Машинка виставлена на одній з площадок Києва , там можна взяти її в лізинг, з першим внеском 80000 грн. Одним словом, буде цікаво пишіть, бо незавжди можу взяти слухавку. І будьласка всіх бізнесменів дуже прошу, жодних реклам мені або ще чогось не потрібно. Всім мирного неба, та гарних продаж.
6 800 $
~ 305 796 грн
Год выпуска: 2008
Пробег: 294 тыс.км
Двигатель: дизель, 1.97 л.
КПП: автомат
Цвет: черный
Привод: передний
Кузов: универсал
Киев
Опубликовано: 27.02.2025
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ3CZ8E162186
Торг:
Да
Обмен:
Да, Моя доплата
Поколение:
B6
Модификация:
2.0TDI DSG (140 к.с.)
Комплектация:
Highline
Гос. номер регистрации:
KA6760HC
История по VIN:
27.02.2025
Продается на платформах:
Описание:
Поделиться объявлением