Всім привіт, пропоную Вашій увазі свій Volkswagen passat 2008 р. на автоматі ,коробка DSG .Машинка дуже в гарному стані , працьює кожна кнопочка. Незважаючи на те що 2-літровий двигун, розхід палива місто 7-8 траса 5.6-6.8 . по машинці нічого робити не потрібно, ходова вся перебрана, на заміну оливи записаний на вівторок. Дуже гарний салон шкіра алькантер. Я довго шукав такого пасата , знайшов а він мені не підходить по кліренгу. Якщо є в когось повноприводна машинка на автоматі пишіть, можемо обмінятись з моєю доплатую. Авто стоїть на дружину, з документами все добре, тільки повне переоформлення. Кого зацікавило дане авто пишіть, все роскажу. Кому цікаво ця машинка в лізинг, також пишіть. Машинка виставлена на одній з площадок Києва , там можна взяти її в лізинг, з першим внеском 80000 грн. Одним словом, буде цікаво пишіть, бо незавжди можу взяти слухавку. І будьласка всіх бізнесменів дуже прошу, жодних реклам мені або ще чогось не потрібно. Всім мирного неба, та гарних продаж.
6 800 $
~ 305 184 грн
Рік випуску: 2008
Пробіг: 294 тис.км
Двигун: дизель, 1.97 л.
КПП: автомат
Колір: чорний
Привід: передній
Кузов: універсал
Київ
Опубліковано: 27.02.2025
Характеристики:
VIN:
WVWZZZ3CZ8E162186
Торг:
Так
Обмін:
Так, Моя доплата
Поколение:
B6
Модифікація:
2.0TDI DSG (140 к.с.)
Комплектация:
Highline
Держ. номер реєстрації:
KA6760HC
Історія за VIN:
27.02.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням