uk ru

Якщо хочеться володіти автомобілем, але не витратити при цьому багато грошей, краще придбати вживаний автомобіль. Придбання пов'язане з певним ризиком, проте, обкатку автомобіль вже пройшов і робота механізмів передбачувана. "Дитячих хвороб" автомобіля немає. Часто трапляється, що гарантія при цьому ще діє.

Стандартну стару машину для звичайної сім'ї з кількох людей можна купити досить легко. Вона буде підходити для щоденної їзди. Можна підібрати варіант із низьким ризиком заметів, поломок і дефектів. Сьогодні на автобазарах в Україні таких старих іноземних автомобілів досить багато.

Hyundai Getz

Якщо розглядається купівля до $10 000, то перший автомобіль, який спадає на думку, і чудова альтернатива російським ВАЗам - це трирічний Hyundai Getz. Цей транспортний засіб ще повністю не пішов з ринку. Хендай вважається сучасним і надійним автомобілем. Першим власником такої машини зазвичай буває жінка або акуратний чоловік. До третього року експлуатації автомобіля, як правило, змінюються застарілі вузли. Господар робить це на авторизованому сервісі.

Зокрема, замінюється радіатор. Іноді нові автомобілі Getz страждають від того, що він підтікає. Транспортний засіб після трьох років експлуатації може перебувати на дилерській гарантії. Зазвичай, гарантія надається на 5 років. Автомобіль Getz, при цьому, має запчастини не за найнижчою ціною. Якщо трапляється поломка, то досить накладно ремонтувати цю машину в офіційних дилерів. Норм-години коштують тут досить дорого.

Hyundai Ассепт

Цей автомобіль, найчастіше можна зустріти в російській збірці. Такий варіант буде продаватися приблизно за $10 000. Машину Hyundai Акцент краще брати віком близько двох років. Машина досі випускається виробником, знімати її з виробництва поки що не планують.

Перевага автомобіля в тому, що можна легко купити запчастини. Але практика показує, що власники звертаються в автоцентри за ремонтом цієї машини не так рідко, як хотілося б.

Toyota Yaris Verso

Власники Toyota Yaris не відчувають практично ніяких проблем. Незважаючи на скромні габаритні параметри довжини кузова, цей транспортний засіб досить місткий завдяки висоті салону і компонуванню мінівена. При складених сидіннях ззаду багажник стає величезним.

Тойота б/в тільки в рідкісних випадках потребують ремонту. Коли це відбувається зазвичай можна використати запачасті від найпоширенішої машини цього бренду - Yaris. Проблема тільки в тому, щоб мати неофіційний, але якісний автосервіс. У цьому випадку, ви не будете переплачувати за ремонтні роботи.

Toyota Yaris Verso не надто багато на ринку. При бюджеті в $10 000 можна знайти тільки праворульні зразки віком 3-4 роки.

Renault Symbol

Якщо у покупця на руках близько $10 000 варто розглянути варіант Renault Symbol віком 2 роки. Йдеться про невеликий седан. Багато автомобілістів вважають його не найкрасивішим. Модель вже не нова. Але, якщо потрібно постійно здійснювати різні поїздки, то це найбільш розумний і надійний варіант.

Серед переваг цієї моделі бу Renault можна відзначити доступність запчастин, поширеність моделі, адекватну сервісну політику. Усе перераховане дає змогу не робити витрати на обслуговування машини занадто високими. Можна користуватися неофіційними СТО і не переплачувати.

Тільки за рахунок віку машини можна вкластися в бюджет близько $10 000. Якщо купується старіший автомобіль, то є багато шансів отримати в результаті машину після ДТП або варіант зі скрученим пробігом.

На невеликих економічних автомобілях немає сенсу скручувати пробіг або приховувати масштабний ремонт. Це найбільш розумний і оптимальний вибір, якщо необхідний автомобіль для життя.

Великий автомобіль складно придбати при дуже обмеженому бюджеті. Якщо людина має в своєму розпорядженні $15 000, то є можливість придбати стару машину B-класу або автомобіль корейських виробників, наприклад, Chevrolet/Daewoo Lacetti, Hyundai Elantra. У новому вигляді ці автомобілі коштують ненабагато більше.

На ринку старих автомобілів зустрічаються пропозиції з такими автомобілями: Nissan Primera, Ford Mondeo, Citroen С5, Renault Laguna II. Їхній пробіг до 100 тисяч кілометрів, а вік 3-4 роки. Всі ці автомобілі досі актуальні. Вони служитимуть ще довгі роки.

Часті запитання

Які вживані іноземні авто до $10.000 краще купувати?

У нашому рейтингу топові місця посіли такі машини: Hyundai Accent, Hyundai Getz, Renault Symbol ,Toyota Yaris Verso, Щоб потрапити в халепу, потрібно пам'ятати про вік авто і вивчити його актуальний стан.

Які б/в машини за вартістю до $10.000 можна купити в Україні?

Крім Hyundai Ассепт, Hyundai Getz, Toyota Yaris Verso і Renault Symbol, які згадані в цьому матеріалі, можна переглянути такі варіанти автомобілів, як Toyota Corolla, Renault Megane.