uk ru

Моделей б/в ВАЗ доступно досить багато. Питання вибору може стояти дуже гостро, при тому, що про ці автомобілі багато відомо. Розглянемо, як правильно придбати такий транспортний засіб.

Універсальна "класика" вживаних автомобілів ВАЗ

Класикою вважають задньопривідні ВАЗи. Вони є найбільш зрілими моделями Волзького автозаводу. Ці машини вже морально застаріли. Вони мають квадратні, незграбні обриси. Якщо швидкість авто досягає понад 100 кілометрів на годину, то неминуче виникає велика витрата бензину і підвищення шуму всередині салону.

Переваги класичних ВАЗів

Насамперед варто зазначити, що ціна б/в автомобіля доволі низька. Аналогічна ситуація і з запчастинами до нього. Ремонтопридатність дуже важлива, оскільки не скрізь наші дороги рівні та якісні.

До переваг також належить:

  • значний об'єм багажника - 325 л;
  • місткість салону.

Люди, що сидять на задніх сидіннях, почуваються набагато вільніше, ніж у "дев'ятках". Комфорт забезпечений зручними, і досить великими сидіннями. У "сімках" ВАЗ спинка відрізняється анатомічно правильною формою.

Задньопривідний автомобіль ВАЗ підходить для постійної експлуатації з повним завантаженням пасажирів. Можна перевозити вантажі та використовувати причіп. Вага здебільшого розподіляється на ведучі колеса. Зчеплення з дорогою завжди відмінне, незважаючи на різноманітність типів дорожнього покриття.

Усі ці переваги дають змогу рекомендувати задньопривідний ВАЗ міським жителям, які перевозять вантажі і навантажують автомобіль, долаючи різні перешкоди і нерівності.

Чи варто вибрати ВАЗ 2109 "дев'ятку"?

Передньопривідні ВАЗи представлені моделями ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 21099, ВАЗ 2115. Йдеться про "вісімку", "дев'ятку", "дев'яносто дев'яту", а також "п'ятнадцяту". Це більш сучасні автомобілі, які можна рекомендувати тим, хто любить швидкісну їзду. Передній привід вважають більш жорстким, ніж у класичного ВАЗа. Також відзначається якісна підвіска і хороша аеродинаміка кузова. Усе це забезпечує машині чудовий рівень керованості та безпеки під час проходження перешкод і їзди поганими дорогами.

Наразі ВАЗи у відмінному і хорошому стані представлені на автобазарі в Києві. Такий автомобіль коштуватиме від $1 000.

Переваги моделей ВАЗ 2109 - 2115

ВАЗ вирізняється доволі великим сімейством автомобілів. Тут можуть знайти свій варіант як любителі швидкісної їзди, так і ті, хто бажає возити на машині свою сім'ю. Автомобілі можуть використовуватися для їзди міськими і заміськими трасами. Вони економічні та ремонтнопридатні.

Якщо порівнювати задньопривідний і передньопривідний ВАЗ, то в першому випадку витрата автомобіля буде нижчою, коли машина їде зі швидкістю понад 100 кілометрів на годину. Порівняно із задньопривідним ВАЗ, у передньопривідного витрати на запчастини вищі на 10-30%. Машини цього сімейства виробляють понад 15 років. Вони давно позбавлені недоліків початку виробництва.

Передньопривідну "дев'ятку" можна порекомендувати сім'ям, які мають дітей. Рекомендація зумовлена тим, що ззаду дорослим пасажирам не надто зручно сидіти. При цьому, дане авто має гарний рівень прохідності та керованості, особливо під час руху по льоду та снігу.

"Дев'ятка" навіть при високій швидкості в зимовий час досить безпечний автомобіль і в замети йде вкрай рідко.

Популярні моделі ВАЗ

Найпоширенішими моделями цього сімейства є:

  • ВАЗ-21093;
  • ВАЗ-21099.

Тип кузова - основна відмінність між автомобілями. У "93" кузов є хетчбеком, де складаються задні сидіння. Таким чином, можна збільшити багажник до 940 л.

Кузов "99" є триоб'ємним седаном. У стандартному стані має місткий вантажний відсік на 365 л. Сидіння при цьому не складаються. Але багажник від салону відділений сидіннями. У салон не потрапляє запахи бензину та інші неприємні запахи.

Загалом автомобілі не відрізняються один від одного. Покупець, насамперед, має виходити з того, як він використовуватиме транспортний засіб. Якщо великогабаритні речі возити в планах немає, то краще зупинитися на "99-й".

Вибір залишається за покупцем. Автобазар в Україні Автопошук дає можливість переглянути різні б/в ВАЗи та інші транспортні засоби. У каталозі зібрано безліч оголошень з різних автобазарів: RST, AutoRia та інших. Ви можете ознайомитися з нашими партнерами.

Часті запитання

Яку машину ВАЗ варто придбати у 2023 році?

Рекомендуємо зупинитися на моделі "дев'ятка". Такий автомобіль підходить для пар і невеликих сімей. Якщо потрібні вантажоперевезення і перевезення максимальної кількості пасажирів, то варто вибрати класичну модель.

Скільки коштує ВАЗ?

Машина в хорошому стані обійдеться від $700. У виборі формування якості та ціни допоможе матеріал "На що звертати увагу під час купівлі автомобіля".