uk ru

Автомобілі курців втрачають у ціні найбільше

Старий автомобіль, яким володів завзятий курець, найбільше втрачає в ціні під час перепродажу. Такого висновку дійшли аналітики однієї з найбільших британських компаній з продажу старих автомашин BCA.

Як розповів журналістам представник компанії Тім Нейлор, незважаючи на те, що в умовах кризи попит на вживані автомобілі істотно зріс, покупці стали вибагливішими та звертають увагу не тільки на технічний стан машини, а й на запах у салоні. Тим часом навіть одна сигарета на день, яку викурюють у машині протягом року, залишає стійкий запах, з яким не справляються жодні освіжувачі повітря. Крім цього, смоли, що містяться в тютюновому димі, викликають знебарвлення тканин і пластиків, а іскри рано чи пізно пропалюють дірочки в оббивці крісел.

Т. Нейлор визнає, що всі ці проблеми знімаються професійною хімчисткою, а за необхідності і заміною тканинних елементів салону. Але ці процедури вельми трудомісткі й дорогі, тому експерт радить утриматися від паління в машині протягом хоча б кількох місяців перед її продажем.