uk ru
uk ru
31 750 $
~ 1 423 670 грн
year
Рік випуску: 2019
mileage
Пробіг: 54 тис.км
gas
Двигун: бензин, 2 л.
at
КПП: автомат
color
Колір: чорний
privod
Привід: задній
kuzov
Кузов: седан
location
Київ
Опубліковано: 27.04.2025
Характеристики:
VIN:
WBA5R1C07LFH51563
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
G20
Модифікація:
330i Steptronic (258 к.с.)
Комплектация:
Base
Держ. номер реєстрації:
KA9924KX
Історія за VIN:
27.04.2025
Продається на платформах:
Більше схожих оголошень: купити бу авто Київ, купити БМВ, БМВ 3 Серія бв.

Опис:

Автомобіль на крутій комплектації, вклав у нього всю душу і ще 15к$ зверху, від?їздив рік і продаю. Удар був мінімальний, подушки відновлені, подушка руля куплена новою і оригінальною. Я другий власник в Україні, машину підбирали більше 2-х місяців, є відео з повним обзором при покупці, скину все по запиту. Заміна мастил і фільтрів кожних 7к км заправка тільки на grand petrol 95+ бензином. Весь дооснаст - оригінал

По компоектації:

- адаптивна М підвіска ( дуже рідкісна опція і дуже крута
- лазерні фари
- harman kardon музика
- Гальмівна система М
- Проекційний дисплей
- Навігаційні карти на приборній панелі
- М пакет, бампера та салон
- 2 комплекти дорогої резини (зима і літо)
- електрорегулювання багажника по кнопці
- задній привід ( я вважаю що це краще xdrive))

( немає тільки камер 360 та автопілоту)

Що зроблено?

- повністю обшито в алькантару весь салон, жоден пластик не залишився +-2000$
- повна шумоізоляція та антискрип +- 1600$
- м тормоза 1500€
- фари лазерні з автодпльнім 3600€
- музика harman +- 2900€
- навігаційні карти 600$
- заслонка вихлопа 550$
- замінював лобове скло на оригінальне через тріщину
- є оригінальні ноздрі, мені просто подобаються такі

( ну і кераміка + поліровка)

По ньюансам:
- пофарбувати задній бампер
- є трішки невеликих царапин та сколів, як і на усіх автомобілях
- залетів камінчик в лобове скло, зверху навелика тріщина, сказали можна заробить, (оригінальний новий лобаш коштує 700$ + 100$ заміна) але його довго чекать, тріщина зсередини не замітна, сподіваюсь буде більше плюсів чим мінусів

Загалом автомобіль емоція, за рік часу жодного разу нічого не турбувало, розхід по місту 8,7, по трасі 6.4 ( по розходу видно що ніхто не навалював і боком не давав) масло автомобіль взагалі не просив жодного разу. Якщо будуть питання дзвоніть або пишіть в тг ********** ,якщо будуть питання по пробігу то уважно дивіться на bidfax, там написано що ключ втрачено і приборка вимкнена, я перевіряв все і на офіціалі також там все чітко

Поділитися оголошенням

Інші моделі BMW

Інші марки авто у місті Київ

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?