uk ru
uk ru
50 000 $
~ 2 218 500 грн
year
Рік випуску: 2018
mileage
Пробіг: 91 тис.км
gas
Двигун: бензин, 4.39 л.
at
КПП: автомат
color
Колір: синій
privod
Привід: повний
kuzov
Кузов: седан
location
Черкаси
Опубліковано: 12.03.2025
Характеристики:
VIN:
WBAJB9C57KB287643
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
G30
Модифікація:
M550i Steptronic Sport (462 к.с.) xDrive
Держ. номер реєстрації:
KA0008XE
Історія за VIN:
12.03.2025
Продається на платформах:

Опис:

Один власник в Україні!
Дуже доглянуте і охайне авто.
Перевдягнута в ОРИГІНАЛЬНИЙ рестайлінг, з дорогими shadow фарами, новим бампером, оригінальними європейськими задніми ліхтарями (!)
З дорогими різноширокими дисками Concaver R20 з майже новою топовою резиною Michelin Pilot Sport 4S. Для тих, хто розуміє, машина без проставок, дуже широка позаду, ідеально підібраний виліт дисків під замовлення, очікував майже 3 місяці. По аркам виглядає просто ідеально.
На майже максимальній комплектації і коричневому салоні у шкірі nappa з ромбами, у дуже гарному стані.
Машина після полірування із США, в дорогій кераміці, жодної подряпини по кузову, милася тільки на 3х-фазних найдорожчих мийках Києва.
Тільки 100 бензин Socar або Grand Petrol.
Салон також після детейлінг хімчистки, під керамікою.
Диски під керамікою.
Заміна мастила кожні 4к.

Встановлено дзеркала та спойлер із сухого карбону (найдорожчій карбон і найкращий по якості і зовнішньому вигляду).
Значки перед/зад 50th Anniversary оригінал (150$)

По техніці що зроблено із важливого: новий впуск+дросель 2000$, нова помпа антифрізу + бачок, новий АКБ оригінал BMW, нова касета радіаторів.
Допрацьований вихлоп, звук просто космос. В комфорті дуже комфортний з легким риком від 4.4, а в Sport Plus - відстріли та дуже злий басовитий звук.

Каталізатори на місці. Куплена ліцензія bootmod3 (900$), будь який stage при бажанні зможете встановити, можу віддати ліцензію разом з авто.

Машину треба бачити вживу, захоплює кожного та збирає купу поглядів. Причина продажу - придбав M5 F90 LCI.


Можливий обмін на авто дорожче: Porsche 911 2016+, Mercedes G63 2019+, Mercedes S-Class 223.
Перекупи/майданчики/ітд не турбувати, не цікаво.

Поділитися оголошенням

Інші моделі BMW

Інші марки авто у місті Черкаси

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?