uk ru
uk ru
15 700 $
~ 696 609 грн
year
Рік випуску: 2016
mileage
Пробіг: 129000 тис.км
gas
Двигун: 1.50 л. гібрид
at
КПП: автоматична
color
Колір: чорний
privod
Привід: передній
kuzov
Кузов: ліфтбек
location
Бориспіль
Опубліковано: 25.12.2025
Характеристики:
VIN:
1G1RB6S54HU122306
Комфорт:
Кондиціонер, Клімат контроль, Шкіряний салон, Датчик світла, Мультируль, Бортовий комп'ютер, Парктронік, Підсилювач керма, Камера заднього виду, Запуск кнопкою, Круїз контроль, Електропакет, Ел. склопідйомники, Передня камера, Тонування скла, Підігрів дзеркал, Підігрів сидінь, Підігрів керма
Потужність:
167 л.с.
Модифікація:
2 Premier
Мультимедіа:
Акустика, Підсилювач, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Сабвуфер, USB
Розмитнена:
Так
Безпека:
ABD, ABS, Подушка безпеки (Airbag), Центральний замок, Денні ходові вогні, ESP, Іммобілайзер, Безключовий доступ, LED фари, Серворуль
Витрати палива:
4.20 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Авто пригнано з:
США
Кількість дверей:
5
Держ. номер реєстрації:
AI7491IB
Технічний стан:
На ходу, технічно справна, Не фарбована
Лакофарбове покриття:
Незначні сліди експлуатації (дрібні подряпини, сколи)
Історія за VIN:
25.12.2025
Продається на платформах:

Опис:

Максимальній комплектація Premier, Chevrolet Volt 2 покоління. Шкіряний салон, передні та задні парктроніки, утримання в полосі, автопарковка, круіз-контроль, підігрів керма, підігрів всіх сидінь, музика BASE та сабвуфер в багажнику з заводу.
Машина русифікована.
Був куплений в 2021 році вже з рук в Україні, людина робила для себе, проїздила 2 роки. По кузову нема підфарбованих елементів, фарба рідна.
На акумуляторі влітку можна проїхати 110-130км (викладу останню фотку подивитись), в зимку правда 70-80км. Всі знають що в Вольті стоїть сама надійна та дуже довгоживуча батарея в порівнянні навіть з електромобілями.
Авто в чудовому стані, 3 роки назад міняв масло в коробці, цієї осені в двигуні але їздимо на електротязі. Міняв ще в осени акумулятор на 12В поставив AGM.
Зарядка на 3,6кВт в комплекті, є зимова гума. Килимки літні з ворсу та зимні резинові.
Продаж не терміновий.
Є фото дтп з америки, воно не значне, водій збив стовбчик, пошкодив тільки бампер який і спаяли назад, навіть фара ціла приїхала. Якщо треба то можу скинути.

АВТОСАЛОНАМ, АВТОБІЗНЕСМЕНАМ ТА СХОЖИМ СТРУКТУРАМ НЕ ТУРБУВАТИ ЗОВСІМ!

Поділитися оголошенням

Інші марки авто у місті Бориспіль

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?