Fiat500 1957 limited edition
Цей сіквесценто, для водія чи водійки «на стилі» і «з перчинкою»
Це лімітована версія випущена на честь першого випуску моделі у 1957 році: дизайн першого випуску кінця 50х років, технологіі сучасні. В Мексиці випускали їх близько 3-х років по 500 одиниць на рік. Тож унікальність не важко порахувати.
Це дуже швидка і маневрена дзиґа в кольорі Verde Chiaro, на атмосферніку 1.4 який видає 101 кінську силу який в парі з 6 ступенева коробкою автомат, дозволяє навіть недосвідченим водіям і водійкам відчути драйв/дріфт/вау, бо видає 133 номів при 4000 обертах.
В режимі «спорт» цифровий дисплей перетворюється на дисплей спорткару (показує напрям і силу крену в заносі, %% потужності мотору яка видається прям зараз на передню вісь), а коробка переходить в режим підвищених обертів, в результаті і так «не повільна» машинка перетворюється ще на більш прудку.
Ми її купили у людей, які не відчували її цінність і особливість:( Весь «колхоз/гараж/ремонт» зняли, замінили на оригінальні нові запчастини відповідно до моделі. Вмятину правого заднього крила виправили: краску змили в 0, вистукали залізо до рівня «дзеркало» і пофарбували в «оригінал» (при огляді перевірите товщину фарби, а ми покажемо стартові фото). Відреставрували ретро диски.Все робили, на справді, для себе і для неї. Технічний стан на відмінно. Залишились ще декілька незначних естетичних недоліків, але це вже при зустрічі.
Продаж вимушена - потреба в більшому розмірі. Людей, що не розуміють і не потребують такої унікальності - прохання : не витрачайте наш і свій час.
9 000 $
~ 399 330 грн
Рік випуску: 2014
Пробіг: 137 тис.км
Двигун: бензин, 1.37 л.
КПП: автомат
Колір: зелений
Привід: передній
Кузов: хетчбек
Київ
Опубліковано: 28.03.2025
Характеристики:
VIN:
3C3CFFCR4FT575856
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
III поколение
Історія за VIN:
28.03.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням