Продаю надійний та економний Ford Fiesta 2015 USA 1.6 бензин, автомат. Пробіг 104000 км. Авто у відмінному технічному стані, вкладень не потребує. Чистий та доглянутий салон, п'ять видів підсвітки салону. У комплекті два комплекти гуми – літня та зимова.Технічно справне, повністю обслужене. Передні та задні електро склопідйомники. Тоновані вікна. Кондиціонер та обігрів дує добре, все працює. Кузов візуально в хорошому стані, відсутня ржавчина і рижики. Коробка працює відмінно без стусанів та ривків, нічого не стукає не гримить, ходова в гарному стані.
Економне авто, проводив експеримент, їхав з швидкістю 90-100, розхід склав по трасі 4,8літра на 100 км. Для зручності наявний круїз контроль. Коробка автомат, підлаштовується під стиль їзди водія.
В 98800 км. замінено комплект ГРМ+помпа, масло в двигуні, + всі фільтри.
В 102000 км. в коробці замінено масло (оригінал Ford). Поміняні задні амортизатори (SACHS) з гумометалевими опорами та захисним комплкетом.
Правильна робота поворотників (поворотники жовтого кольору), стопів відповідно до вимог в України, поворотники працюють у верхній частині ліхтаря (прозорої), стопи та габарит – у нижній (червоній).
При включенні Поворотника жодних помилок немає і працює ПРАВИЛЬНО.
Документи впорядку Малишка готова до переоформлення.
7 450 $
~ 330 557 грн
Рік випуску: 2015
Пробіг: 104 тис.км
Двигун: бензин, 1.6 л.
КПП: автомат
Колір: червоний
Привід: передній
Кузов: седан
Тернопіль
Опубліковано: 17.04.2025
Характеристики:
VIN:
3FADP4BJ9FM199250
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
VII поколение (FL)
Історія за VIN:
17.04.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням