uk ru
uk ru
13 900 $
~ 616 743 грн
year
Рік випуску: 2017
mileage
Пробіг: 106 тис.км
gas
Двигун: бензин, 1.5 л.
at
КПП: автомат
color
Колір: червоний
privod
Привід: передній
kuzov
Кузов: седан
location
Одеса
Опубліковано: 04.02.2026
Характеристики:
VIN:
3FA6P0HD7HR348618
Торг:
Так
Обмін:
Ні
Поколение:
II поколение (FL)
Модифікація:
1.5 Ecoboost AT (182 к.с.)
Комплектация:
SE
Держ. номер реєстрації:
HH0109OO
Історія за VIN:
04.02.2026
Продається на платформах:

Опис:

Я перший власник в Україні, відновлено всі деталі, які були пошкодженні після ДТП в Америці, відновлення безпека, капот, крило і передній бампер нові, фари оригінальні.
Машина на безключовому доступі (всі двері та багажник), обезшумлена і подвійне скло.
11 динаміків, підігріви, руль в кожі, зеркала заднього виду с підігрівом, підсвіткою, антібліком та поворотниками.
Повністю обслужена, я вже наїздив 2 тис км, нарікань не маю. Масло двигуна і коробки замінено, фільтра, Антифриз, аккамулятор, все нове, є чеки на все.
Прохання не хвилювати авто бізнесменам. На площадку не ставлю, обмін не цікавий, авто віддам в добрі руки, вложив в нього багато часу і грошей. На СТО для перевірки тільки - за. Детальніше по телефону можу розказати, що замінено, які запчастини оригінальні, які аналогові. 2 ключа, самі жирні з автозапуском.

Поділитися оголошенням

Інші марки авто у місті Одеса

А ти знав, що на сайті Автопошук є всі оголошення з усіх дошок оголошень?