Продам Hyundai Ioniq Hybrid 2017 року. Надійний, економний та комфортний автомобіль, який повністю готовий до експлуатації.
Авто пригнане зі США з легким пошкодженням, професійно відновлене. Практично перший власник в Україні. Рідний пробіг — 156 тис. км.
Автомобіль завжди вчасно та якісно обслуговувався, всі регламентні роботи виконувались своєчасно. Технічно у відмінному стані: двигун працює без зауважень, масла не бере, не димить, гібридна батарея в хорошому стані.
Витрата пального приємно дивує: місто — близько 4,0 л/100 км, траса — 5–6 л/100 км.
Комплектація: підігрів сидінь, контроль сліпих зон, Apple CarPlay та інші опції для комфортного керування.
З нюансів — невеликий скол на лобовому склі, на експлуатацію не впливає.
Автомобіль доглянутий, вкладень не потребує. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО. Продаж тільки з повним переоформленням у ТСЦ, доручення не цікавить.
Адекватний торг можливий біля автомобіля. Майданчики та автобізнесменів прохання не турбувати.
15 300 $
~ 684 369 грн
Рік випуску: 2017
Пробіг: 156000 тис.км
Двигун: 1.60 л. гібрид
КПП: автоматична
Колір: білий
Привід: передній
Кузов: хетчбек
Київ
Опубліковано: позавчора, 09:01
Характеристики:
VIN:
KMHC75LC5HU048556
Комфорт:
Кондиціонер, Клімат контроль, Підсилювач керма, Датчик дощу, Камера заднього виду, Запуск кнопкою, Круїз контроль, Ел. склопідйомники, Ел. регулювання сидінь, Тонування скла, Підігрів дзеркал, Підігрів сидінь, Датчик світла, Мультируль
Потужність:
141 л.с.
Мультимедіа:
Акустика, Android Auto, Apple CarPlay, AUX, Bluetooth, Система навігації GPS, USB
Розмитнена:
Так
Безпека:
ABD, ABS, Подушка безпеки (Airbag), Центральний замок, Безключовий доступ
Витрати палива:
5 л/100км
Тип автомобіля:
З пробігом
Кількість місць:
5
Умови продажу:
Простий продаж
Авто пригнано з:
США
Кількість дверей:
5
Держ. номер реєстрації:
AB0333AI
Технічний стан:
На ходу, технічно справна
Лакофарбове покриття:
Професійно відремонтовані сліди експлуатації
Історія за VIN:
позавчора, 09:01
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням