Продаю помічника на кожен день – Тушканчика першого покоління.
Чудовий кросовер з величезним кліренсом та просторим салоном (світлий велюр в чудовому стані). Тюксон в даній комплектації вважається одним з найнадійніших авто. Ця машинка стане вам справжнім другом на довгі роки і ніколи не підведе Вас.
Авто в гарному технічному стані - нещодавно міняли патрубки системи охолодження, генератор, прокладка клапаної кришки з усіма резинками і сальниками. По ходовці щойно замінена вся задня частина – аморти, пужини, подушки, опори, сайлентблоки, все інше в справному стані. Є невеликі сліди єксплуатації по кузову. Машина дуже економна – розхід по місту всього біля 8,5 л., по трасі біля 7 на 100.
Авто в гарній комплектації: датчики світла, клімат контроль, підігрів сидіннь, тощо
Авто дарує чудові емоції від водіння – висока посадка за кермом, чудовий огляд, просторий салон і неперевершена надійність.
Допомоги в продажі від автобізнесменів та майданчиків не потребую.
6 900 $
~ 309 534 грн
Рік випуску: 2006
Пробіг: 236 тис.км
Двигун: бензин, 1.98 л.
КПП: механіка
Колір: синій
Привід: передній
Кузов: позашляховик кросовер
Київ
Опубліковано: 23.03.2025
Характеристики:
VIN:
KMHJN81Bx6Uxxxx46
Торг:
Ні
Обмін:
Ні
Поколение:
I поколение
Модифікація:
2.0 DOHC MT (142 к.с.) 2WD
Комплектация:
Base
Історія за VIN:
23.03.2025
Продається на платформах:
Опис:
Поділитися оголошенням